• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 FİFA 19 Oyuncu Önerisi

serdar_gs

Aktif Üye
Beyler ilk sezonu bitirdim iyisiyle kötüsüyle ligi ve lig kupasını kazandım şampiyonlar liginde çeyrek finalde elendim. Kurduğum takım fena değil sadece sağ ve sol beke kaliteli oyuncular almayı düşünüyorum birde orta sahaya olabilir. Genç yetenek değilde kendini kanıtlamış güzel oyuncular lazım :D (Neto-Mbabu-Koulibaly-Paulista-Lato-Partey-Kondogbia-Trigueros-Coman-Guedes-Rodrigo) (Yedeklerde kısaca Dragowski-Murillo-Wass-Diop-Pulisic-Sancho-Gameiro-Zaza falan var) Yönetim aşağıda göreceğiniz üzere başarı istiyor para sıkıntısı yok :D Şu bölgeye şu daha iyi olur diyeceğiniz futbolcular varsada öneri alırım amacım şampiyonlar liginde final.

More17

Moderatör
Yönetici
Beyler ilk sezonu bitirdim iyisiyle kötüsüyle ligi ve lig kupasını kazandım şampiyonlar liginde çeyrek finalde elendim. Kurduğum takım fena değil sadece sağ ve sol beke kaliteli oyuncular almayı düşünüyorum birde orta sahaya olabilir. Genç yetenek değilde kendini kanıtlamış güzel oyuncular lazım :D (Neto-Mbabu-Koulibaly-Paulista-Lato-Partey-Kondogbia-Trigueros-Coman-Guedes-Rodrigo) (Yedeklerde kısaca Dragowski-Murillo-Wass-Diop-Pulisic-Sancho-Gameiro-Zaza falan var) Yönetim aşağıda göreceğiniz üzere başarı istiyor para sıkıntısı yok :D Şu bölgeye şu daha iyi olur diyeceğiniz futbolcular varsada öneri alırım amacım şampiyonlar liginde final.
Aboubakar kesin almalısın

hamzasazoglu

Yama Yapımcısı / Yönetici
Yönetici
Sol bekim Lato, Sağ Bekim Alexander-Arnold. İkisi de Genç de. Harika oyun kuruyorum. Artık favorilerim. Orta sahamda da Renato Sanches var, tek kelimeyle o da inanılmaz oynuyor. Hepsini kesinlikle öneririm. :)

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
sağ beke kesin mbabu yu al abi
hem hızlı hemde müdahaleler de çok iyi

serdar_gs

Aktif Üye
Aboubakar kesin almalısın
Şimdilik forvet almayı düşünmüyorum ama aklımda olsun sağolasın:)
Sol bekim Lato, Sağ Bekim Alexander-Arnold. İkisi de Genç de. Harika oyun kuruyorum. Artık favorilerim. Orta sahamda da Renato Sanches var, tek kelimeyle o da inanılmaz oynuyor. Hepsini kesinlikle öneririm. :)
Gençlerden çok tecrübesi ve kalitesi ile ön plana çıkacak bir kaç oyuncu almayı düşünüyorum ama teşekkürler başkan :)
sağ beke kesin mbabu yu al abi
hem hızlı hemde müdahaleler de çok iyi
Sağ bekim zaten Mbabu ama oraya daha kaliteli birini alıp babuyuda onun yedeği yapmayı düşünüyorum:)

Origin ID
shawarpers
Uygun bütçeli oyuncularda önerseniz iyi olabilir. Çoğu oyuncuya baktım hiçte iyi rakamlar istemiyorlar. Alt liglerde oynayacağım hızlanması, orta açması, ayağında top tutması iyi olan oyuncular iyi olabilir ama bulamadım. Takımın bütçesi maximum 10-12M olunca burada ki adamların 1 tanesini alabilirim anca.

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Uygun bütçeli oyuncularda önerseniz iyi olabilir. Çoğu oyuncuya baktım hiçte iyi rakamlar istemiyorlar. Alt liglerde oynayacağım hızlanması, orta açması, ayağında top tutması iyi olan oyuncular iyi olabilir ama bulamadım. Takımın bütçesi maximum 10-12M olunca burada ki adamların 1 tanesini alabilirim anca.
alphonso daviesi almalısın dostum overalli düşüktür ama koy ilk 11 e adam her maçı kazandırır
dripling çalıştır hızlanması 1 sene de 99 oluyor

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
6.000.000€'mış fiyatı En azından çift haneli değil.. :)
hiç kaçırma kardeşim en az 1.5 sezon geçtikten sonra o adam efsane oluyor
şuan ben 3. sezon dayım man city manu vs vs 57-70 milyon $ veriyorlar vermiyorum
birde adamı yedekte tutuyorum hamle oyuncusu olarak kullanıyorum 60 dan sonra oyuna alıyorum en kötü 3 maçta 1 gol atıyor ama ortaları ve dripling i ikili mücadele de li hırsı herşeye yeter :)

serdar_gs

Aktif Üye
RB Leipzig'den Jean-Kévin Augustin'i aldım bir harika forvet ya 2 maçta arka arkaya hat-trick yaptı :D

Origin ID
shawarpers
hiç kaçırma kardeşim en az 1.5 sezon geçtikten sonra o adam efsane oluyor
şuan ben 3. sezon dayım man city manu vs vs 57-70 milyon $ veriyorlar vermiyorum
birde adamı yedekte tutuyorum hamle oyuncusu olarak kullanıyorum 60 dan sonra oyuna alıyorum en kötü 3 maçta 1 gol atıyor ama ortaları ve dripling i ikili mücadele de li hırsı herşeye yeter :)
Denemelik bir kariyer açıp aldım da ilk maçta iyi performans sergiledi. Yaşına göre de iyi oynuyor. Hızlanması, şutları falan da iyi gibi görünüyor. Kesin alacağım oyuncuların arasına girdi bile. :)

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Teşekkür ederim. Tabi yaşına ve genel yetenek puanına göre baya iyi bir oyuncu. :) :D
he birde sağ bek mbabu var ciddiyim o mevki de yaşına göre çok iyi. sıkı bir antrenman ile o adam çok iyi işler yapıyor ve talibi çok artıyor onada bak istersen
alt yapıdan oyuncular almak istiyorsan brezilya arjantin Portekiz Hırvatistan a gönder yada araştırma bedelinin ne kadar olduğunu yazıyor 120.000$ olan yerlere gönder :)

Origin ID
shawarpers
he birde sağ bek mbabu var ciddiyim o mevki de yaşına göre çok iyi. sıkı bir antrenman ile o adam çok iyi işler yapıyor ve talibi çok artıyor onada bak istersen
alt yapıdan oyuncular almak istiyorsan brezilya arjantin Portekiz Hırvatistan a gönder yada araştırma bedelinin ne kadar olduğunu yazıyor 120.000$ olan yerlere gönder :)
Kariyeri açtım da bir türlü ilerleyemedim. Video kayıt programım sorun çıkarıyor yeni program bulana kadar şuan askıda duracak ama dediklerin aklımda teşekkür ederim. Altyapıyı konu içerisinde biri söylemişti yine önermişsiniz aklımdaydı da yine bakarım sorunları hallettikten sonra.

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Kariyeri açtım da bir türlü ilerleyemedim. Video kayıt programım sorun çıkarıyor yeni program bulana kadar şuan askıda duracak ama dediklerin aklımda teşekkür ederim. Altyapıyı konu içerisinde biri söylemişti yine önermişsiniz aklımdaydı da yine bakarım sorunları hallettikten sonra.
kolay gelsin dostum kariyer de de başarılar dilerim :)

atasahin

Yeni Üye
Arkadaşlar modeste oyunda yok mu? Buradan en güncel squad dosyasını indirdim fakat modeste oyunda görünmüyor?

Oyuncu: Sharapenko
Overal: 70 - 86
Takım: Dynamo Kiev
Mevki: MO,MDO,MOO
Özellik: 10 Numara, Oyun kurucu
Geliştirilmesi gereken özelliği: Şut gücü
Piyasa Değeri: 2.2 Milyon Euro

Oynanış özeti: Top kontrolü normal, birebir müdahalelerde gayet iyi görünüyor, top çalması beklenenin üstünde, pasları güzel, vizyonu ve oyun kurucu özellikleri çok çok iyi gelişeceğinin sinyallerini veriyor. İyi bir yedek olur gelişene kadar. Kiralık göndermenizi tavsiye etmiyorum, oyuna etki eden bir oyuncu. Düşük bütçeli takımlarda ilk 11, iyi takımlarda sıkı bir yedek oyuncu.

Oyuncu: Ethan Ampadu
Overal: 64 - 86
Takım: Chelsea FC
Mevki: Stoper
Özellik: Ayakta iyi müdahale, kademe, pozisyon alma
Geliştirilmesi gereken özelliği: Top kesme, Hız
Piyasa Değeri: 1 Milyon Euro

Oynanış özeti: Araya girme özellikleri genel puanına göre gayet iyi görünüyor, biraz hız geliştirerek çok verimli bir stoper olarak kullanılabilir. Zıplaması ve gücü splinter santraforlara karşı ideal. İlk 11 oynar ise çok hızlı bir şekilde gelişme gösteriyor.

Son düzenleme: