• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

FIFA19 FİFA 19 Oyuncu Önerisi

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
Eğer hızlı forvet arıyorsanız kesinlikle Oumar Niasseyi öneririm her türlü topa koşuyor vuruyor bende çok iyi form tuttu
tamamdır dostum ekledim listeye. kusura bakma senin konuyu kapattım ama bu açtığım baya tuttu o yüzden zaten link attım sende yararlan diye :) umarım yanlış anlaşılma olmamıştır :)

eNeS

Moderatör
Yönetici
Real Betisde oynuyor sanırım Doukere defansif orta saha tavsiye ederim.

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
Ağabeyimizin adını ver de tanışalım agacım o zaman bu devirde kim kime böyle iyilikler yapar :D
Motosiklet aldım kaska para biriktiyorum yoksa FBase Ailesine sözüm olsun orijinal alırsam oyunu dağıtacağım.
işte onu yapamam bro maalesef oyunu orijinal aldığı için isim veremem :)

umitcanbasar

Yeni Üye
Marega hızı ve fiziği çok iyi 90 güç 92 dayanıklılık 87 hızlanma 88 sprint hızı gayet iyi bir seçim olacaktır. 82 de bitiriciliği var..

mertd4eg

Yeni Üye
Origin ID
mertdegermenci
arkadaşlar nott m forrest ile kariyer yapıyorum.takıma belotti tarzında çevik güçlü bitirici bir forvet arıyorum bütçe max 10 m euro önerisi olan var mıdır? genç olmak zorunda değil

hesap benim olsa yemin olsun ki offline oynamanız şartıyla herkesle paylaşırım nasılsa güvenlik sorusu herşeyi bende olur şifre değiştiremezsiniz. ama maalesef hesap benim değil :)
anlayışın için teşekkür ederim kardeşim :)
Ya şimdi aga sen bi yandan da moderatör , yönetici olduğun için bu gibi kural , ayrıntıları daha iyi bilirsin ben düşüneyebilirim sen cahilliğime ver. Kesinlikle hak veriyorum :)

Tabsen

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba.
Bu benim ilk sezonum. Ara sezonda Zaha'yı aldım ancak beklentimi karşılamadı ( golde pek fazla katkı sağlayamadı ). Transfer listesine koydum zaten teklif gelirse satarım yoksa yedek bırakıcam. Onun yerine Rashford düşünüyorum sizin başka öneriniz varsa açığım tabi. Şuan Fernandesin yerinde sezonda bana inanılmaz katkı sağlayan H. Son'u bi çare sattım ( 64 maçta 55 gol 26 asist ) Son gibi bana katkı sağlayabilecek oyuncu tavsiyelerinize açığım Fernandes'i de zaten yedek bırakıcam. Sağ bek bir çok arkadaş Mbabu önermiş ancak takımı yeni değiştirmiş alamıyorum onun yerine büyük ihtimal hakimi alabilirim. Bir çok mevkiye ihtiyacım var. Yukarı da ki oyuncuların tamamına baktım ancak bir kısmı nerdeyse gelmiyor ( Takımı yeni değiştirmiş felan diyor. ) Önerilerinize açığım zaten kadroyu bırakıyorum buraya. Şimdiden teşekkür ederim. Bu arada konu güzel lütfen güncel tutalım.
Kadro.jpg

Ekli dosyalar

serdar_gs

Aktif Üye

Nasıl kadrom beyler? Yedeklerde görmüş olduğunuz Diop (Pape Cheikh Diop) beğendiğim bir oyuncu hangi takımdan aldım hatırlamıyorum (Lyon olabilir) ama şutları falan güzel mücadeleci bir oyuncu. Kaleci Dragowski'yi önceki serilerden de bilirsiniz belki gelişime açık potansiyeli olan oyunculardan birisi. Diakhaby defansta yine potansiyeli olan iyi bir futbolcu. Son olarak önereceğim Dortmund'dan almış olduğum Sancho (Jadon Sancho) etkili bir kanat oyuncusu. Sol bekim Gaya'nın serbest kalma bedelini ödeyip aldı Milan onun yerine yedeklerdeki potansiyeli olan Lato'yu oynatıyorum şimdilik sağ bekteki bu konudan görüp aldığım Mbabu'da potansiyeli olan yine iyi bir sağ bek. İlk sezondayım ligde Real'in 1 puan gerisinde 2. sıradayım Ş.Liginde gruptan lider çıktım ve Galatasaray ile eşleştim :D Efsanevi zorlukta eski defans düzeni ile oynuyorum.

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
Ya şimdi aga sen bi yandan da moderatör , yönetici olduğun için bu gibi kural , ayrıntıları daha iyi bilirsin ben düşüneyebilirim sen cahilliğime ver. Kesinlikle hak veriyorum :)
estağfurullah kardeşim kural hatası yok olduğu yerde sözlü uyarı verilir zaten cansın :)

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici

Nasıl kadrom beyler? Yedeklerde görmüş olduğunuz Diop (Pape Cheikh Diop) beğendiğim bir oyuncu hangi takımdan aldım hatırlamıyorum (Lyon olabilir) ama şutları falan güzel mücadeleci bir oyuncu. Kaleci Dragowski'yi önceki serilerden de bilirsiniz belki gelişime açık potansiyeli olan oyunculardan birisi. Diakhaby defansta yine potansiyeli olan iyi bir futbolcu. Son olarak önereceğim Dortmund'dan almış olduğum Sancho (Jadon Sancho) etkili bir kanat oyuncusu. Sol bekim Gaya'nın serbest kalma bedelini ödeyip aldı Milan onun yerine yedeklerdeki potansiyeli olan Lato'yu oynatıyorum şimdilik sağ bekteki bu konudan görüp aldığım Mbabu'da potansiyeli olan yine iyi bir sağ bek. İlk sezondayım ligde Real'in 1 puan gerisinde 2. sıradayım Ş.Liginde gruptan lider çıktım ve Galatasaray ile eşleştim :D Efsanevi zorlukta eski defans düzeni ile oynuyorum.
kadro güzel abi zamanla daha da gelişir kadro. alt yapıya Önem vermeni tavsiye ederim
brezilya arjantin Hırvatistan Portekiz gibi takımlardan sağlam oyuncular çıkıyor

Shawarpers

Üye
Origin ID
shawarpers
Uygun bütçeli oyuncularda önerseniz iyi olabilir. Çoğu oyuncuya baktım hiçte iyi rakamlar istemiyorlar. Alt liglerde oynayacağım hızlanması, orta açması, ayağında top tutması iyi olan oyuncular iyi olabilir ama bulamadım. Takımın bütçesi maximum 10-12M olunca burada ki adamların 1 tanesini alabilirim anca.

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
Uygun bütçeli oyuncularda önerseniz iyi olabilir. Çoğu oyuncuya baktım hiçte iyi rakamlar istemiyorlar. Alt liglerde oynayacağım hızlanması, orta açması, ayağında top tutması iyi olan oyuncular iyi olabilir ama bulamadım. Takımın bütçesi maximum 10-12M olunca burada ki adamların 1 tanesini alabilirim anca.
alphonso daviesi almalısın dostum overalli düşüktür ama koy ilk 11 e adam her maçı kazandırır
dripling çalıştır hızlanması 1 sene de 99 oluyor