• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 Fifa 19 kariyer'e gerçek teknik direktör yüzüyle başlama?

Beyler başlıktaki gibi kariyere belirli yüzler ile başlayabiliyoruz Liverpool kariyeri acmak ve jürgen kloppun gerçek yüzüyle oynamak istiyorum moddingwayde böyle bir yama mevcut ama kadrolar 13 ekim kadroları çok eski güncel sürüm ile nasıl yapabiliriz bilen var mıdır ?

Gönüldaş

Tanınan Üye
Origin ID
Gönüldaş
Beyler başlıktaki gibi kariyere belirli yüzler ile başlayabiliyoruz Liverpool kariyeri acmak ve jürgen kloppun gerçek yüzüyle oynamak istiyorum moddingwayde böyle bir yama mevcut ama kadrolar 13 ekim kadroları çok eski güncel sürüm ile nasıl yapabiliriz bilen var mıdır ?
Hocam FIFA 19 ile hiç denemedim fakat işlemler aynı diye düşünüyorum. FIFA 18' ben yapmaktaydım yoğun iş temposu yüzünden bırakmak zorunda kalmıştım. Bununla alakalı bir konu açtım çok basittir aslında siz bile yaparsınız. İşte konu bu konuya bak derim.
https://www.fifabase.com/threads/de...ere-istedigin-teknik-direktoer-ile-basla.849/

Hocam FIFA 19 ile hiç denemedim fakat işlemler aynı diye düşünüyorum. FIFA 18' ben yapmaktaydım yoğun iş temposu yüzünden bırakmak zorunda kalmıştım. Bununla alakalı bir konu açtım çok basittir aslında siz bile yaparsınız. İşte konu bu konuya bak derim.
https://www.fifabase.com/threads/de...ere-istedigin-teknik-direktoer-ile-basla.849/
Hocam gecen sene denemiştim bunu yine bir yerde hata yapmıştım bir türlü beceremiyordum fifa 19'unda db dosyasını bulamadım

Gönüldaş

Tanınan Üye
Origin ID
Gönüldaş
Hocam gecen sene denemiştim bunu yine bir yerde hata yapmıştım bir türlü beceremiyordum fifa 19'unda db dosyasını bulamadım
Hocam FIFA 19 DB dosyalarını bulursam size yardımcı olacağım lakin henüz bulamadım. Fakat araştırma içerisindeyim videolu anlatım yapmayı düşünüyorum.

Origin ID
bermet76
Arkadaşlar kendi takımlarının antrenörlerin gerçek yüzü varsa fifa 19’da kariyere başlamadan önce yüzü olmayan karakteri seçerek takımın kendi hocasıyla başlayabiliyorsunuz zaten :)

Arkadaşlar kendi takımlarının antrenörlerin gerçek yüzü varsa fifa 19’da kariyere başlamadan önce yüzü olmayan karakteri seçerek takımın kendi hocasıyla başlayabiliyorsunuz zaten :)
Bende yüzü olmayan teknik direktör resim sayısı 2 adet. İlkini seçtim mi Stanislav Cherchesov(Rusya Milli takım hocası) diğerini seçtim mide Joachim Löw geliyor.Sen orjinal hocanın geldiğinden emin misin?

Hocam Cheat Engine programı ile istedigin menajerle başlama şansından bahsediyorum. Siz bile yaparsınız FIFA 19 için paylaşılan Cheat Engine hile programı ile bu mümkündür.
Hocam kalp kalbe karşıymış aynısını bende buldum bugün lakin bug oluyor ya bütün hocalar klopp yaptıysam klopp oluyor sonra programı kapatınca kel adam oluyor