• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

FIFA19 FİFA 19 Kadro Güncellemesi - Her Zaman Güncel

Yasinakbulut

Tanınan Üye
Origin ID
akbulutyasin
Fenerbahçe de berke yok
la liga dan real Madrid Barcelona maçı yapıyorum hazırlık maçı top la liga topu değil
Orijinal güncelleme dosyası bilemiyorum belki bir sonraki güncellemede gelebilir top konusuna gelirsek korsan sürümde bildiğim kadarıyla her zaman istediğin top olmuyor geçen senede başıma gelmişti bazen diyelim fransa ligi maçı yaptırıyorum ve varsayılan yazan top ea topu falan oluyordu. Sonuçta bu kadro güncellemesi toplarla bir ilgisi yok :)

Son düzenleme:

Darkeyes

Yeni Üye
Hocam Mirin çok düşük 73 ne :D Denis suarez arsenale kiralık olarak gitti ama hala barçada gözüküyor

brkntmkr

Üye
Origin ID
brkntmkr
Hocam Mirin çok düşük 73 ne :D Denis suarez arsenale kiralık olarak gitti ama hala barçada gözüküyor
fifa mirinin gücünü 73 yapmış ama istersen ayarlardan değiştirebilirsin transferlere gelince kiralık transferler ayarlanmıyo kiralık olarak göndermek için program lazım ama program yok fifa 19 için

Darkeyes

Yeni Üye
fifa mirinin gücünü 73 yapmış ama istersen ayarlardan değiştirebilirsin transferlere gelince kiralık transferler ayarlanmıyo kiralık olarak göndermek için program lazım ama program yok fifa 19 için
Böyle oynayın diyorsun yani cacaresde gitmemiş juveye :D neyse böyle idare edelim daha sonra düzelmez mi bu kiralık oyuncular ,?

brkntmkr

Üye
Origin ID
brkntmkr
fifa 19 için program çıkmadığı sürece yapılacak yok maalesef

brkntmkr

Üye
Origin ID
brkntmkr
Hocam kagawa da kiralık Luyindama da kiralık bu oyuncular geldiyse diğerleri neden olmadı
satın alma opsiyonları olduğu için muhtemelen takımlar bu opsiyonları kullanacak bunu göz önünde bulundurarak normal transfer olarak ekledim kiralık değil yani onlarda

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
Orijinal güncelleme dosyası bilemiyorum belki bir sonraki güncellemede gelebilir top konusuna gelirsek korsan sürümde bildiğim kadarıyla her zaman istediğin top olmuyor geçen senede başıma gelmişti bazen diyelim fransa ligi maçı yaptırıyorum ve varsayılan yazan top ea topu falan oluyordu. Sonuçta bu kadro güncellemesi toplarla bir ilgisi yok :)
aynen kanka dediğin gibi ama lig açınca yani kariyer top gerçeğe dönüyor :)

OyunPLAYHD

Üye
İndirdim>Kurdum>Açtım>Geçtim>Kadroları Alıyorum Hemen......) Hadi hayırlısı.