• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 FİFA 19 Kadro Güncellemesi - Her Zaman Güncel

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Fenerbahçe de berke yok
la liga dan real Madrid Barcelona maçı yapıyorum hazırlık maçı top la liga topu değil

Origin ID
akbulutyasin
Fenerbahçe de berke yok
la liga dan real Madrid Barcelona maçı yapıyorum hazırlık maçı top la liga topu değil
Orijinal güncelleme dosyası bilemiyorum belki bir sonraki güncellemede gelebilir top konusuna gelirsek korsan sürümde bildiğim kadarıyla her zaman istediğin top olmuyor geçen senede başıma gelmişti bazen diyelim fransa ligi maçı yaptırıyorum ve varsayılan yazan top ea topu falan oluyordu. Sonuçta bu kadro güncellemesi toplarla bir ilgisi yok :)

Son düzenleme:

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Orijinal güncelleme dosyası bilemiyorum belki bir sonraki güncellemede gelebilir top konusuna gelirsek korsan sürümde bildiğim kadarıyla her zaman istediğin top olmuyor geçen senede başıma gelmişti bazen diyelim fransa ligi maçı yaptırıyorum ve varsayılan yazan top ea topu falan oluyordu. Sonuçta bu kadro güncellemesi toplarla bir ilgisi yok :)
aynen kanka dediğin gibi ama lig açınca yani kariyer top gerçeğe dönüyor :)

mbulut174

Yeni Üye

FİFA19 Kadro Güncellemesi Her Zaman Güncel

KURULUM

İndirdiğiniz Squad dosyasını Belgelerim> FİFA19>Settings klasörünün içine atınız.

İkinci işlem ise oyun içinden yapılıyor oyuna girerek sırasıyla Özelleştir>Profil>Kadroları yükle buradan kadroları yükle deyip belgelerime attığınız squad dosyasını seçeceksiniz. İşlem bu kadar.

Kadrolar sürekli güncel tutulacaktır bir yenisi paylaşıldığında eski kadroları yüklemenize gerek yoktur.

GÖRSELLER

FİFA 19 Güncel Kadro26 Kasım 2018

İyi Oyunlar...

FİFA19 Kadro Güncellemesi Her Zaman Güncel

KURULUM

İndirdiğiniz Squad dosyasını Belgelerim> FİFA19>Settings klasörünün içine atınız.

İkinci işlem ise oyun içinden yapılıyor oyuna girerek sırasıyla Özelleştir>Profil>Kadroları yükle buradan kadroları yükle deyip belgelerime attığınız squad dosyasını seçeceksiniz. İşlem bu kadar.

Kadrolar sürekli güncel tutulacaktır bir yenisi paylaşıldığında eski kadroları yüklemenize gerek yoktur.

GÖRSELLER

FİFA 19 Güncel Kadro26 Kasım 2018

İyi Oyunlar...

kariyer açtığımızda indirdiğimiz kadrolar olmuyor?

mbulut174

Yeni Üye
geçerli özelleştirilen eski oyunlarda vardı fifa 19 da kadroyu yükledikten sonra mevcut kadro diye girince oluyor deneyerek halletim teşekkürler yine de

oyunun orjinal halinde erten ersu yiğithan ve berke özer var ama dosyayı atınca gidiyorlar

Hocam ayakkabılar neden güncel değil acaba bazılarının genelde adidas yok dybala gibi mesela