• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

FIFA19 FİFA 19 Kadro Güncellemesi - Her Zaman Güncel

Yasinakbulut

Tanınan Üye
Origin ID
akbulutyasin
cpy sürümünde overall 61 berkeni, yiğithanın 63 erten ersunun da 62 gibi bişey hatta galiba orjinal oyunda güncellemelerle veritabanından silinmiş
Olabilir vallahi dostum bilemiyorum fakat neden öyle saçma birşey yapmislarki?

fehmi73

Üye
Origin ID
jaguar_vehbi
EA'nin yayınladığı orjinal kadro güncellemesi yok mu? Kişilerce yapılan yamalardan bahsetmiyorum.

Yasinakbulut

Tanınan Üye
Origin ID
akbulutyasin
Dun sofifa üzerinden baktığımda 1 aralık olarak gözüküyordu son guncelleme şimdi baktığımda ise 26 kasım gözüküyor düzenledim konuyu

mbulut174

Yeni Üye

FİFA19 Kadro Güncellemesi Her Zaman Güncel

KURULUM

İndirdiğiniz Squad dosyasını Belgelerim> FİFA19>Settings klasörünün içine atınız.

İkinci işlem ise oyun içinden yapılıyor oyuna girerek sırasıyla Özelleştir>Profil>Kadroları yükle buradan kadroları yükle deyip belgelerime attığınız squad dosyasını seçeceksiniz. İşlem bu kadar.

Kadrolar sürekli güncel tutulacaktır bir yenisi paylaşıldığında eski kadroları yüklemenize gerek yoktur.

GÖRSELLER

FİFA 19 Güncel Kadro26 Kasım 2018

İyi Oyunlar...

FİFA19 Kadro Güncellemesi Her Zaman Güncel

KURULUM

İndirdiğiniz Squad dosyasını Belgelerim> FİFA19>Settings klasörünün içine atınız.

İkinci işlem ise oyun içinden yapılıyor oyuna girerek sırasıyla Özelleştir>Profil>Kadroları yükle buradan kadroları yükle deyip belgelerime attığınız squad dosyasını seçeceksiniz. İşlem bu kadar.

Kadrolar sürekli güncel tutulacaktır bir yenisi paylaşıldığında eski kadroları yüklemenize gerek yoktur.

GÖRSELLER

FİFA 19 Güncel Kadro26 Kasım 2018

İyi Oyunlar...

kariyer açtığımızda indirdiğimiz kadrolar olmuyor?

mbulut174

Yeni Üye
geçerli özelleştirilen eski oyunlarda vardı fifa 19 da kadroyu yükledikten sonra mevcut kadro diye girince oluyor deneyerek halletim teşekkürler yine de

Egemen22

Aktif Üye
Aynen kadrolar yarın gelirse çok güzel olur kariyere başlıycam güncelleme bekliyorum 4-5 gündür :)

esenov

Yeni Üye