• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 FİFA 19 Kadro Güncellemesi - Her Zaman Güncel

Origin ID
akbulutyasin

FİFA19 Kadro Güncellemesi Her Zaman Güncel

KURULUM

İndirdiğiniz Squad dosyasını Belgelerim> FİFA19>Settings klasörünün içine atınız.

İkinci işlem ise oyun içinden yapılıyor oyuna girerek sırasıyla Özelleştir>Profil>Kadroları yükle buradan kadroları yükle deyip belgelerime attığınız squad dosyasını seçeceksiniz. İşlem bu kadar.

Kadrolar sürekli güncel tutulacaktır bir yenisi paylaşıldığında eski kadroları yüklemenize gerek yoktur.

İyi Oyunlar...

Son düzenleme:
Origin ID
akbulutyasin
hocam orjinal oyundan alınnan güncellemeler mi bunlar ? bu tarz güncellemelerde kadroyla beraber face güncellemeside geldiyse random face oluyor ve buda hos bir görüntü olmuyor.
Evet orijinal oyundan alınma fakat CPY'nin kırdığı son sürüm olduğu için yüz sorunu falan olmayacaktır.

Sorunsuz kurdum. Çalıştı. İndirmek isteyenlere tavsiye edilir. kadrolar güncel. Oyun içinden görsel alabilseydim atardım ancak tek tek almak uğraştırıyor.

Origin ID
akbulutyasin
Dun sofifa üzerinden baktığımda 1 aralık olarak gözüküyordu son guncelleme şimdi baktığımda ise 26 kasım gözüküyor düzenledim konuyu