• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 Fifa 19 Fenerbahçe için en iyi taktik ayarı? Fikirleriniz paylaşırsanız çok sevinirim.

Origin ID
doclock4715
Fenerbahçe için en yüksek verim alabileceğimiz kadro nedir? Bir çok kafro denedim bazıları verimlide oldu ama size de sormak istedim. Fenerbahçede malesef hızlı oyuncular bulunmuyor en azından 83+hız yok diye biliyorum. Sizce en iyi kadro nedir? Slimani ayew benzia vs dahil halinde iken.

Origin ID
doclock4715
Bana ekran görüntüsü atma ihtimalin var mı yada ilk 11 ini yazıp herhangi bir talimat verdiysen oyunculara veya takıma söyler misin?

Adsız.png

Taktik bu. Talimat olarak sadece Santrafora Arkaya Koşu yap diyorum.
Kadrom da : Volkan,Serdar Aziz,Skrtel,İsla,Hasan Ali Kaldırım,Eljif Elmas,Mehmet Topal,Moses,Benzia,Zajc,Slimani
Kadroyu eleştirebilirsin ama emin ol ki simülasyon da Slimani Gol Kralı olur.

bL00keRs

Aktif Üye
Origin ID
bL00keRs
FM oynarken Fenerle 4-3-1-2 veya 4-2-3-1 ile oynuyordum. Aslında taktik için oyuncuların hangi bölgelere uygunsa ona göre taktik belirlemen daha iyi olur.

Origin ID
doclock4715
Ben internetten bulduğum bazı formasyonları fenerbahçeye uyarladım onları paylaşayım sizle.
1. Yüksek Çalışma oranlarına(Work rate) sahip oyuncular. (Fenerbahçenin kadrosunda buna elverişle oyuncular var) talimat olaraksa Slimaniye defanse gel ve gizli santrfor verdim ve Valbuenaya serbest dolaş verdim bunu hakeden bir oyuncu olduğu için. VERİM olarak iyi bir verim aldım ama istediğim düzeyde değil ama denemenizi tavsiye ederim. Slimanin ortasahaya hatta defansa gelmesi sizi rahatlatacaktır yüksek ihtimalle. 15594705294688763556149115535134.jpg

2.Kafa golü. Slimani, Soldado, Frey, Ayew(boyu kısa ama zıplaması ve kafa isabeti gayet iyi) gibi oyuncular kafa topunda gayet iyiler ve bu en çok verim aldığımız taktik. Talimatlar olarak iki bekimede atağa katıl verdim ama koşu türünde bindiri vermemişim bunu denemem lazım benimde.
Valbuenaya serbest dolaş tabii ki. Dirara ise orta için ceza sahasına gir(uzun boylu olması avantaj olabilir). 15594707535855162285054327943464.jpg
Josticona yanıt olarak : kadronda kimin sol kanat oynadığını söyler misin? Simülasyon değil kendimiz şamp ligi kurduk onda oynuyoruz. Slimani garip bir oyuncu bir maç kaçırıyor ama başka maç bizi sırtladı götürdü.
Blokersa yanıt olarak : ya biz kendimiz oynuyoruz 3 kişi bilgisayara karşı. Şamp ligi kurduk ama çok zorlanıyoruz seçkin zorluk seviyesinden dünya klasına indirdik ama hala çok zor hele deplasman maçları ölüm yani bende taktiklerle oynayarak en iyi taktiğe ulaşmayı istiyorum fener için.

2 farklı taktik daha var kullandığım ama onları paylaşmaya üşendim biraz ve verimlilik oranları çok iyi değildi. Biri 5 2 3 kontratak diğeri ise 4 2 3 1 dönen toplara hakim olmaya kurulu bir kadro.

Ben internetten bulduğum bazı formasyonları fenerbahçeye uyarladım onları paylaşayım sizle.
1. Yüksek Çalışma oranlarına(Work rate) sahip oyuncular. (Fenerbahçenin kadrosunda buna elverişle oyuncular var) talimat olaraksa Slimaniye defanse gel ve gizli santrfor verdim ve Valbuenaya serbest dolaş verdim bunu hakeden bir oyuncu olduğu için. VERİM olarak iyi bir verim aldım ama istediğim düzeyde değil ama denemenizi tavsiye ederim. Slimanin ortasahaya hatta defansa gelmesi sizi rahatlatacaktır yüksek ihtimalle. Ekli dosyayı görüntüle 6981

2.Kafa golü. Slimani, Soldado, Frey, Ayew(boyu kısa ama zıplaması ve kafa isabeti gayet iyi) gibi oyuncular kafa topunda gayet iyiler ve bu en çok verim aldığımız taktik. Talimatlar olarak iki bekimede atağa katıl verdim ama koşu türünde bindiri vermemişim bunu denemem lazım benimde.
Valbuenaya serbest dolaş tabii ki. Dirara ise orta için ceza sahasına gir(uzun boylu olması avantaj olabilir). Ekli dosyayı görüntüle 6982
Josticona yanıt olarak : kadronda kimin sol kanat oynadığını söyler misin? Simülasyon değil kendimiz şamp ligi kurduk onda oynuyoruz. Slimani garip bir oyuncu bir maç kaçırıyor ama başka maç bizi sırtladı götürdü.
Blokersa yanıt olarak : ya biz kendimiz oynuyoruz 3 kişi bilgisayara karşı. Şamp ligi kurduk ama çok zorlanıyoruz seçkin zorluk seviyesinden dünya klasına indirdik ama hala çok zor hele deplasman maçları ölüm yani bende taktiklerle oynayarak en iyi taktiğe ulaşmayı istiyorum fener için.

2 farklı taktik daha var kullandığım ama onları paylaşmaya üşendim biraz ve verimlilik oranları çok iyi değildi. Biri 5 2 3 kontratak diğeri ise 4 2 3 1 dönen toplara hakim olmaya kurulu bir kadro.
Sol Kanat Benzia. Potansiyel 82 , Mevkiiler arasında sol kanat var.

Origin ID
doclock4715
Tamamdır bunu denemek istiyorum belki bayram dolayısıyla deneyemeyebilirim ama denediğim zaman unutmazsam yorumlarımı paylaşmak isterim. Son bir soru sormak istiyorum Zajc mı Elif mi Defansif ortasaha oynacak Mehmet Topalın yanına?

Tamamdır bunu denemek istiyorum belki bayram dolayısıyla deneyemeyebilirim ama denediğim zaman unutmazsam yorumlarımı paylaşmak isterim. Son bir soru sormak istiyorum Zajc mı Elif mi Defansif ortasaha oynacak Mehmet Topalın yanına?
Eljif Elmas Mehmet Topalın yanında. Zajc OOS