• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 FIFA 19 Da Local Datayı Geri Getirmek

guAPA1

Yeni Üye
Origin ID
XzTeKkErZzX
Merhaba arkadaşlar bu sabah kalktığım da böyle birşeyle karşılaştım ve ne olduğunu bilmediğim için cloud data yı işaretledim lakin bu sefer de öyle dediğim de bilgisayar da kayıtlı olan savelerimi silmiş ve tanımadığım daha önce hiç kullanmadığım hesabı getirmişti. Lakin ben önceden kendi bilgisayarım da kaydetmiştim. Şimdi ise kaydettiklerime ulaşamıyorum. Bilgisayarı geri yükle bile yaptım ama fayda olmadı. Yardım ederseniz sevinirim.. WhatsApp Image 2019-01-12 at 14.31.23.jpeg

Local datayı sececektin dostum 18'de bendede oluyor bam diye altf4 çekip cıkınca oyundan

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
başlıkların hepsinin büyük harfle olmamasına özen gösteriniz
*düzeltildi

meyan

Aktif Üye
Recuva programını indirip belgelerim klasörünü taratın bir ihtimal kurtarabilirsiniz

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
Ben sana sadece çözümü değil olayın mantığını da izah etmeye çalışayım... Şimdi Origin burada diyor ki; ''Oyun kayıtlarını internete bulut olarak mı kaydedelim? Yoksa bilgisayarda belge olarak mı kaydedelim?'' Cloud; bulut hesap demektir internetin kesikken kayıtlı hiçbir şeye ulaşamazsın, Local ise bilgisayarın içine kaydeder düzenlemelerini, kadrolarını, kariyerleri vs...

Şimdi gelelim olayın çözüm kısmına; Origin açıkken sol üst kısımdan ''Origin/Application Settings/'' yolunu takip edeceksin, buraya tıkladıktan sonra önüne gelen sayfada ''INSTALLS & SAVES'' diye bir bölme göreceksin hemen ekranın orta yerinde olacak, orayı tıkladıktan sonra karşına gelen sayfada ''Cloud Storage'' diye bir bölme olacak ve hemen altında ''Saves ?'' yazan bir seçenek olacak, onu kapalı konuma getireceksin. Bu işlemi yaptıktan sonra muhtemelen eski dosyalarına kavuşacaksın, zira kavuşamasan bile bir daha dosyalarını (format atmadığın veya manuel olarak silmediğin sürece) kaybetmeyeceksin, internet bağlı olsa da olmasa da kayıtların bilgisayar içinde bulunacağı için sıkıntı olmayacaktır.

İkinci husus zaten Cloud sistemini tavsiye etmiyorum, oyunun kayıtlarını internetten temin ettiği için kayıtlar büyüdükçe oyunun açılma süresini yavaşlatıyor...

Biraz uzun oldu ama umarım yeterince açık bir dille açıklayabilimişimdir, iyi oyunlar. ;)