• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

FIFA19 FİFA 19 da ki Kol Sorunu

mrt44

Yeni Üye
Origin ID
atroxmrt
ya beyler gitim para verdim oyunu tam sürüm aldım ama hiç bir şekilde kol olmuyor oyunu oynıyamıyorum

artcore

Yeni Üye
sırf ş problem için üyelik açtım. kontorland ps-3022 model kol aldım, driverını yüklememe rağmen yön tşları bende yine de ters. lütfen yardım edin

atknbyt*

Yeni Üye
Origin ID
Everglow1907
arkadaşlar fifa 19'da kol kendi kendine aşağı kayıyor neden aşağı çekiyor

berkayagan

Üye
Origin ID
berkayagan
Fifa 18 de sorunsuz olarak kullandığım logitech f310 kolu fifa 19 da sorun çıkartıyor. Örnek olarak D-pad deki tuşlar ne menüde ne de oyun içindeki taktik ayarlama kısmında çalışmıyor. Sağ analogda ise hem taktik ayarlama kısımları var hem de sorunlu bir şekilde bilek hareketi yapma kısmı. Bunlar dışında her şey çalışıyor. Bu sorunu yaşayan başkaları var mı ?

Balaban1209

Aktif Üye
Vallahi oyunu yüklemek nasip olmadı şuan origin üzerinden nasıl indirebilirim hesap mı açmam gerek

Bende de sıkıntılar var kolda aşağı yön tuşuna basmadığım halde sürekli aşağıya doğru gidiyor yön FIFA 18de sıkıntı yok

berkayagan

Üye
Origin ID
berkayagan
Beceri hareketleri de sıkıntılı taktik falan yapıyor ofsayt tuzağı ve benzeri

bL00keRs

Aktif Üye
Origin ID
bL00keRs
F710 kol var bende, kolun X modunda sorunsuz bir maç yaptım. Belki de kolun arkasındaki ayara bakmalısınız.

ognknl

Yeni Üye
Beyler benimki Çin malı kollardan . Onu nasıl çözebileceğim hakkında fikri var mı? Yukarıdaki videoda olanlar oluyor.