• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 FIFA 19 1.LİG YAMASI [v1.1 GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI!!] (Linkler İlk Gönderide)

Halledersin Kupa sorununu ben öyle düşünüyorum bence sorunsuz olursa daha iyi olur. Robınho Pato falan eklicekmisin ? Çok iyi olur ya lütfen ekle su oyuncularıda rica ediyorum Hüdayfa lütfen sadece bu 3 eksik

Robınho
Alexandre Pato
Jackson Martinez
kardeşim yamanın süresi uzamasın diye uğraşıyoruz sen hala 3 topçu istiyorsun valla garibsin gerçekten şeftali buldun tüysüzünü arıyorsun

DoctorL

Tanınan Üye
Beyler neden sabırsızsınız? Az sabredinde ekip işini yapsın. İnsanlarında özel hayatı var, sürekli yama ile uğraşamazlar. Bundan dolayıda bitmesi gecikebilir. Hatasız olsun istiyorsanız adamları sıkmayı bırakın. Baskı sonucunda hatalı olma olasılığı artıyor. Kapatın bence yorumları

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Son kez söylüyorum beyler. Uyarılara rağmen hala ne zaman çıkacak diyorsunuz. Ne zaman çıkacak yorumu yapan kişileri 3 gün uzaklaştırıcam çok ciddiyim. Sonra habersiz niye uzaklaştırdın lafı yapmayın

Origin ID
hkndnc
bugün Türkiye ligindeki hatanın durumunu verecektin bir sıkıntı olmadı inşallah

Origin ID
Frooblee
Lisanslı stadyumları kullanabiliyo musun ? lisanslı En benzer stadyumları bizim ligden takımlara ayarlayabilirsen süper olur :)

Hudayfa

Moderatör
Yönetici
Veritabanında "teamstadiumlinks" adında bir tablo olması lazım adından tam emin değilim ordan değiştiriliyor.