• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 FIFA 19 1.LİG YAMASI [v1.1 GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI!!] (Linkler İlk Gönderide)

Hudayfa

Moderatör
Yönetici
FIFA 19 1.LİG YAMASI

İlerleme Durumu;
  • 2018/19 Sezonu takımlarıyla 1.Lig eklendi.
  • Türkiye Kupası ve Süper Kupa eklendi.
  • Türkiye Kupası Şampiyonu Avrupa Ligine direk katılacak şekilde ayarlandı.Eğer Kupa şampiyonu ilk 4 takım içerisindeyse Lig 5.'si Avrupa Ligine katılıyor.
  • Play-off sistemi Play-off yarı finali rövanşlı, finali tek maç olarak birebir eklendi.
  • Süper Lig ve 1.Lig takımlarının kadroları kış transfer sezonuna göre yapıldı.
  • 1.Lig tüm oyuncularının forma numaraları ve sözleşme bitiş tarihleri yapıldı.
  • Süper Lig ve 1.Lig oyuncularının minifaceleri eklendi.
  • Spor Toto 1.Lig takımlarının tamamına 2018/19 sezonu formaları ve minikitleri eklendi.
  • Süper Lig ve 1.Lig takımları için animasyonlu reklam panoları eklendi.
  • Süper Lig ve 1.Lig topları oyuna eklendi
  • 3 büyükler için pankartlar eklendi.
GÜNCELLEMELER:
V1.1: (Yeni versiyon için önceki versiyonu Mod Manager'dan kaldırın.)
  • Avrupa Ligi puan durumu fikstür görüntüleme ekranında atma sorunu düzeltildi.
  • Mehmet Topal'daki miniface hatası düzeltildi.

v1.1 İndirmek İçin Tıklayın....(ORJİNAL OYUNLAR)

v1.1 İndirmek İçin Tıklayın....(UPDATE 7)

Kurulum: .rar dosyası içinden çıkan Fifa 19 1 Lig Yaması.fbmod isimli dosyayı ve aynı klasör içinde bulunan 3 scoreboard dosyasında istediğiniz SADECE!!! bir tanesini Frosty Mod Manager ile aktifleştirerek yamayı oynayabilirsiz...

NOT: Eğer tepkisizlik hatası alan olursa "..\FrostyModManager_v1.0.5.1\ThirdParty" içinde bulunan "CryptBase.dll" isimli dosyayı silsin.
Oyunda kadroların gözükmesi için Belgelerimde bulunan Squad dosyalarını silin.

Emeği Geçenler:
Who's Next! -Miniface ve Overall
Cicinho , Rosich -Test Ekibi
EgeOncel - Scoreboard Minikit
FROOBLE - Stadyumlar
Iyi oyunlar...

Son düzenleme:
kardeşim şu kalecileri 55 yapma gözünü seveyim biraz iyileştirme yap 60 65 gibi olsun tadı çıkmıyo yoksa :)

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
umarım bu sefer de mod manager hata çıkartmaz da zevkle oynarız fifayı

kardeşim şu kalecileri 55 yapma gözünü seveyim biraz iyileştirme yap 60 65 gibi olsun tadı çıkmıyo yoksa :)
kardeşim bu sefer de overalle oynamışlar derler bırak öyle kalsın overaller gerçekte ki gibi olsun :)

Hudayfa

Moderatör
Yönetici
Arkadaşlar ayrıca yamaya isim önerilerinizi bekliyorum.

Tarık23

Yeni Üye
Emeğine sağlık dostum. Bir soru soracağım, bu yamanın içerisine daha fazla şeyler ekleyecek misin (Tüm transferler v.b.), yoksa bu yama sitedeki diğer yama ile uyumlu halde olabilecek mi?

Hudayfa

Moderatör
Yönetici
Emeğine sağlık dostum. Bir soru soracağım, bu yamanın içerisine daha fazla şeyler ekleyecek misin (Tüm transferler v.b.), yoksa bu yama sitedeki diğer yama ile uyumlu halde olabilecek mi?
Avrupa takımlarının kadroları şu şekilde yamayı son kadro güncellemesinin üzerine yapıyorum.

Alpi340

Yeni Üye
Fip 19 un kadro dosyasinda olan gercek brezilya ligi oyuncularıni ekleme sansi olur mu

yama çok iyi görünüyor ama çoğu kişide frosty sorunlu umarım yeni versiyon çıkar ve sorunlar çözülür bu yamayı oynayamamak çok üzer.

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Ne zaman çıkar gibi yorum yapan arkadaşların yorumları silinecektir. Adam boşuna mı yazmış ne zaman çıkar diye sormayın diye

eca2424

Yeni Üye
Eline sağlık kardeşim çok güzel görünüyor. Süper ligin yerine geçecek değil mi?

Hudayfa

Moderatör
Yönetici
Fip 19 un kadro dosyasinda olan gercek brezilya ligi oyuncularıni ekleme sansi olur mu
kadro dosyasını göndererirsen bakayım bi yapabilir miyim. Ama yamanın ilk çıkış versiyonunda olmaz.
Hayır başka bi yama ile uyumlu olmayacak. Ben doğrudan veritabanı üzerinden değişiklik yapıyorum. Yama bittiğinde herhangi kadro dosyasına gerek olmayacak.
Eline sağlık kardeşim çok güzel görünüyor. Süper ligin yerine geçecek değil mi?
Süper ligin yerine derken anlayamadım.