• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

FIFA19 FIFA 19 1.LİG YAMASI [v1.1 GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI!!] (Linkler İlk Gönderide-Orjinal Oyun Son Güncelleme Uyumlu)

enharcan

Tanınan Üye
@Hudayfa Hocam bir sonraki güncelleme için nacizane bir önerim var. Milli Takımlar Avrupa Şampiyonası ve Dünya Kupasını lisanslayabilir misin? Topları EA Topu olarak gözüküyor ve Logolarıda içi gri boş üçgen.

dalyannaylad

Yeni Üye
Ekran Alıntısı.PNG

Böyle bir hata alıyorum. OK butonuna bastıktan sonra ise;

2.PNG

böyle bir pencere daha açılıyor. Ok butonuna basınca kapanıyor. Çözümünü bulamadım bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
istediğim gibi sorarım sanane Kime ne
kardeşim üslubuna dikkat etmesini öğren aramıza öyle gel
3 gün sonra dilerim ki aramıza üslubunu düzeltip gelirsin
devamı takdirde bu üslupla seni sitede tutamam kardeşim

Yamayı mümkünse yoruma kapatın sayın yöneticiler Hüda kral bitirincede paylaşıcak zaten
yamayı yoruma kapatmak için yama yapan arkadaşımızın isteğine bağlıdır dostum.
yorumlar da konunun en başında zaten uyarımızı yaptık madem uyarılara uymayacak sitede durmasının bir anlamı yok bence

kadir4166

Aktif Üye
Abiler uptade 7 yazanı indiriyorum şuan transfer yamasından başka bi yama yok bende frosty manager indircem ve kurcam demi

Ekran Alıntısı.PNG 1.lig yamasını atıcakken masaüstüne bu geldi ama skorbord yaması tamam

ahmetcann88

Yeni Üye
Origin ID
Kral5801
Kardeşlerim ben Frosty'den aktif ettim yamayı, sarı üçgen hatası falan da almadım. Ama oyuna girince Türkiye'de sadece Süper Lig görünüyor, Spor Toto 1.Lig görünmüyor. Sebebi nedir acaba?

hakanak

Yeni Üye
kardeşim Fıfa 19 dosyası fıfa 19 adını değişdir sonra video altında bazı şeyler indirceksin bir dosya F9TU7 www.ketubanjiwa.com.rar dosyası indirceksin onu fıfa 19 dosyanın içine atacaksın sonra serial fix.rar dosyasın içinde dosyalarıda FrostyModManager dosyasın içine atacaksın FrostyModManager bunu dosya çıkacaksın sonra FrostyModManager video da gibi ayarları var ondan sonra çelıştırcaksın fıfa 19 dosyası bulcaksın
Bu anlattığın crackli fifalar için, orjinalinde bunu yapamıyorsun diye biliyorum. Benimki orjinal ama hata alıyorum, geri dönüşte yapılmadı öylece bekliyoruz bakalım.

Jhed

Aktif Üye
Origin ID
Jhedes37
Tepkisizlik yerine değer null olamaz hatası alıyorum

cicinho

Üye
arkadaşlar transfer dönemi bitmeden güncelleme beklemek anlamsız sonra transfer için update bekler dururuz