• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 FIFA 19 1.LİG YAMASI [v1.1 GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI!!] (Linkler İlk Gönderide-Orjinal Oyun Son Güncelleme Uyumlu)

Arkadaşlar bu kadar kaliteli ve emek isteyen bir yama varken hele fifa 2020 henüz kırılmamışken ocak ayı uyumlu transfer yaması yapabilecek ya da bir yamayı buna uyarlayabilecek bir arkadaş yok mu ben de elimden geldiğince yardımcı olmak isterim.

Origin ID
saaaaaaaaaaaa
Arkadaşlar bu kadar kaliteli ve emek isteyen bir yama varken hele fifa 2020 henüz kırılmamışken ocak ayı uyumlu transfer yaması yapabilecek ya da bir yamayı buna uyarlayabilecek bir arkadaş yok mu ben de elimden geldiğince yardımcı olmak isterim.
Ben bizzat kendim olarak transfermarkt san bakarak kış transferlerin çoğunu yaptım eksikler olabilir ama o kadar fazla değil akşam istersen sana atabilirim

suan bu yamayı kullanıyorum da son güncel transfer yaması varsa paylasırmısın ptt lig felan
Arkadaşlar ben bir çok kış transferini yaptım akşam eve gidince sizlerle paylaşıcam

MertGFB

Yeni Üye
Ben bizzat kendim olarak transfermarkt san bakarak kış transferlerin çoğunu yaptım eksikler olabilir ama o kadar fazla değil akşam istersen sana atabilirim

Arkadaşlar ben bir çok kış transferini yaptım akşam eve gidince sizlerle paylaşıcam
Aga atma imkanın varsa atar mısın bana da ?

Origin ID
saaaaaaaaaaaa
Yok buraya atmaya çalışıyorum da başarısız oldu diyor yardım edin ya da sizlere başka bir yerden ulaşmam için öneride bulunun

1.lig yaması ile uyumlu demi hocam
Evet zaten 1. Lig için düzenledim

bekliyoruz hadi be at da yapalım :D
Dosyaları atmaya çalıştım başarısız oldu diyor sizden birisine ulaşayım bir de siz buraya atmaya çalışın ve herkes kullansın yamayı

Origin ID
saaaaaaaaaaaa
Arkadaşlar şimdi sizlere 2 tane link atacağım bunlardan birisi Türkiye ligi için güncel kadro ikisini de yükleyin bir sorun olmaz merak etmeyin hangisi olduğundan emin olamadığım için 2 tane yükledim dediğim gibi sadece Türkiye ligi için yaptım bir kaç tane eksiksik olabilir.Sizler de düzenleyip tüm dünyadaki trasferleri yapıp bizlerle paylaşabilirsiniz.
İyi oyunlar...

http://www.mediafire.com/file/uppbb9jfjwxy56f/Squads20200317205923/file

http://www.mediafire.com/file/ayp2y0xbu6dmnvb/Squads20200316230729/file