• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 FIFA 19 1.LİG YAMASI [v1.1 GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI!!] (Linkler İlk Gönderide-Orjinal Oyun Son Güncelleme Uyumlu)

rea

Tanınan Üye
Origin ID
goldenest23
hsi edition ile uyumlu mu
birde takımlar 19/20 ye göremi yoksa 18/19a göremi

suleyman

Yeni Üye
Origin ID
dogan3169
selam knk, bu ptt 1 lig logo ve futbolcu resimler vesayre nasil duzeltirim cunku notdaki yazdiklarina yaptim belgelerimde hic bitane squad birakmadim bide terslikle kendi carrierimi sildim yani suan illa olmasini isterim yardim edersen sevinirim

rea

Tanınan Üye
Origin ID
goldenest23
selam knk, bu ptt 1 lig logo ve futbolcu resimler vesayre nasil duzeltirim cunku notdaki yazdiklarina yaptim belgelerimde hic bitane squad birakmadim bide terslikle kendi carrierimi sildim yani suan illa olmasini isterim yardim edersen sevinirim
bendede aynısı oluyor

Origin ID
celal
Arkadaşlar bende ptt1lig yamasını istiyorum yardımcı olurmusunuz? ben yapmaya çalıştım ama hata veriyor nasıl yapabilirim sizde teamviewer varmı? yamayı çok istiyorum

Memo1907

Yeni Üye
Origin ID
hacıahmet551965
GĞNCEL TRANSFER YAMASI YOKMU SLİMANİ FELAN FENERDE

yalavuz41

Yeni Üye
Origin ID
yalavuz41
HOCAM PROGRAM BENDE BÖYLE GÖZÜKÜYOR MODLARI NASIL YÜKLEYECEĞİM...

1.png

Salim

Yeni Üye
abi Frosty Mod Manager yükledim açılmıyor hiçbir şekilde hata almıyor dediğin gibi dll yi sildim olmuyo antivirüsü kapadım yine olmadı yardım edermisin

Origin ID
muratcelikcan16
Merhabalar,

Fifa 20 kırılmadığı için 19'a devam.

Bu akşam yama ile ilgili bir şey dikkatimi çekti. 2. Sezonun ilk yarısı Yeni Malatya, Kasımpaşa ve Gazişehir maçları ile başlıyordu, ikinci yarısı Yeni Malatya, Bursaspor, Galatasaray maçları ile başlıyor. Fikstürde neden böyle bir sorun var.

Merhabalar,

Fifa 20 kırılmadığı için 19'a devam.

Bu akşam yama ile ilgili bir şey dikkatimi çekti. 2. Sezonun ilk yarısı Yeni Malatya, Kasımpaşa ve Gazişehir maçları ile başlıyordu, ikinci yarısı Yeni Malatya, Bursaspor, Galatasaray maçları ile başlıyor. Fikstürde neden böyle bir sorun var.
Oyunun orjinalinde öyle yamayla alakali degil. Fifa sacmaligi iste.

Origin ID
muratcelikcan16
Benim hiç dikkatimi çekmemişti, dün akşam fark ettim. Gerçekten büyük bir saçmalık ama fifa 19 ilk sezonda ilk yarı ve ikinci yarı fikstür farklı değil