• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 FIFA 19 1.LİG YAMASI [v1.1 GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI!!] (Linkler İlk Gönderide-Orjinal Oyun Son Güncelleme Uyumlu)

AKG

Aktif Üye
oyunum yurt dışı alıntı olduğu için sadece inglizce var sorun olurmu yamada ?

Origin ID
aykutt123
Spor Toto 1.Lig indirdim ama girince yok gözüküyor çözümü varmı

Dettlaff*

Tanınan Üye
FIFA 19 1.LİG YAMASI

İlerleme Durumu;
  • 2018/19 Sezonu takımlarıyla 1.Lig eklendi.
  • Türkiye Kupası ve Süper Kupa eklendi.
  • Türkiye Kupası Şampiyonu Avrupa Ligine direk katılacak şekilde ayarlandı.Eğer Kupa şampiyonu ilk 4 takım içerisindeyse Lig 5.'si Avrupa Ligine katılıyor.
  • Play-off sistemi Play-off yarı finali rövanşlı, finali tek maç olarak birebir eklendi.
  • Süper Lig ve 1.Lig takımlarının kadroları kış transfer sezonuna göre yapıldı.
  • 1.Lig tüm oyuncularının forma numaraları ve sözleşme bitiş tarihleri yapıldı.
  • Süper Lig ve 1.Lig oyuncularının minifaceleri eklendi.
  • Spor Toto 1.Lig takımlarının tamamına 2018/19 sezonu formaları ve minikitleri eklendi.
  • Süper Lig ve 1.Lig takımları için animasyonlu reklam panoları eklendi.
  • Süper Lig ve 1.Lig topları oyuna eklendi
  • 3 büyükler için pankartlar eklendi.
GÜNCELLEMELER:
V1.1: (Yeni versiyon için önceki versiyonu Mod Manager'dan kaldırın.)
  • Avrupa Ligi puan durumu fikstür görüntüleme ekranında atma sorunu düzeltildi.
  • Mehmet Topal'daki miniface hatası düzeltildi.

v1.1 İndirmek İçin Tıklayın....(ORJİNAL OYUNLAR SON GÜNCELLEME)

v1.1 İndirmek İçin Tıklayın....(UPDATE 7)

Kurulum: .rar dosyası içinden çıkan Fifa 19 1 Lig Yaması.fbmod isimli dosyayı ve aynı klasör içinde bulunan 3 scoreboard dosyasında istediğiniz SADECE!!! bir tanesini Frosty Mod Manager ile aktifleştirerek yamayı oynayabilirsiz...

NOT: Eğer tepkisizlik hatası alan olursa "..\FrostyModManager_v1.0.5.1\ThirdParty" içinde bulunan "CryptBase.dll" isimli dosyayı silsin.
Oyunda kadroların gözükmesi için Belgelerimde bulunan Squad dosyalarını silin.

Emeği Geçenler:
Who's Next! -Miniface ve Overall
Cicinho , Rosich -Test Ekibi
EgeOncel - Scoreboard Minikit
FROOBLE - Stadyumlar
Iyi oyunlar...
Öncelikle emeği geçen herkesi kutlarım. Bir konuda bahsedilmişti Frosty Mod tepkisizliği hakkında arkadaş repack sürümü ile uyumsuz gibisinden birşey demişti. Bende deneyip giremeyince üstelememiştim. Şimdi uğraşınca girebildim. Gerçekten güzel duruyor,emek verilmiş. Elinize sağlık.

amanike

Yeni Üye
Öncelikle emeği geçen herkesi kutlarım. Bir konuda bahsedilmişti Frosty Mod tepkisizliği hakkında arkadaş repack sürümü ile uyumsuz gibisinden birşey demişti. Bende deneyip giremeyince üstelememiştim. Şimdi uğraşınca girebildim. Gerçekten güzel duruyor,emek verilmiş. Elinize sağlık.
nasıl girdin?

Ekran Alıntısı.PNG

Böyle bir hata alıyorum. OK butonuna bastıktan sonra ise;

2.PNG

böyle bir pencere daha açılıyor. Ok butonuna basınca kapanıyor. Çözümünü bulamadım bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Origin ID
Kral5801
Kardeşlerim ben Frosty'den aktif ettim yamayı, sarı üçgen hatası falan da almadım. Ama oyuna girince Türkiye'de sadece Süper Lig görünüyor, Spor Toto 1.Lig görünmüyor. Sebebi nedir acaba?

smertus

Yeni Üye
Düzgün şekilde kuruldu açılıyor ama oyunda yeni transferleri yapmak istiyorum, düzenlerken birden oyundan atıyor nasıl çözerim?

Son düzenleme:
Kolay gelsin yamayı korsana kurdum sorunsuz çalışıyor öncelikle elinize sağlık. Yalnız bir transfer update ya da takım güncellemeleri de bekliyoruz saygılar kolay gelsin...