• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

FIFA19 FIFA 19 1.LİG YAMASI [v1.1 GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI!!] (Linkler İlk Gönderide-Orjinal Oyun Son Güncelleme Uyumlu)

yarasa001

Yeni Üye
şu hatayı çözebilen var mı ya kaç zamandır olmuyor diye bıraktım bu kadar zaman geçti elbet çözen vardır inşallah lütfen yardım :D

Ekli dosyalar

mustoreso12

Yeni Üye
Abi allah için şey gibi olmasın ama ama net bir şey söyleyin yani pazar gününe kadar bitermi sadece söylüyorum düzgünde ne olur cevap yazın ya emeğinize saygı duyarak

Spont

Yeni Üye
oyunun orjinal mi değilse oynarsın çünkü güncel değil ve uyumlu olur orjinal olanlar oynayamaz yoksa bende çalışırdı.
benim oyunum orjinal, yamayı kurduğumda 1. lig logoları farklı çıkıyo. Ne yapmam lazım ?
FIFA 19 13.08.2019 12_03_50.png

Son düzenleme:

cıhat5555

Yeni Üye
Ellerine sağlık güzel olmuşlar ama altınordu,istanbulspor,elazığspor renk sorunları var gibi

Sprint

Tanınan Üye
@Hudayfa Oncelikle eline saglik hocam cok guzel olmus Frostyi acmak biraz zahmetli oldu hatta bu yuzden dili ingilizce yazdim ondan boyle yaziyorum bir sorum olucakti Renk soluklugu icin bir kod vardi onu locale dosyasina ekleyince tff 1.lig takim isimleri karisiyor karismadan eklemek gibi bir durum soz konusu mu

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
merhaba, yamayı kurmuştum 15 gündür de rahat şekilde oynuyordum ancak dün oyuna girmeye çalışırken açılış ekranında 3 noktadan sonra hata vermeden atmaya başladı düzeltemedim ne yapmalıyım?
yamayı silip crack fix kurabilirsiniz
ama yamayı tekrar çalıştıramama gibi bir risk de var

furkan15

Üye
Origin ID
saaaaaaaaaaaa
Arkadaşlar şimdi sizlere 2 tane link atacağım bunlardan birisi Türkiye ligi için güncel kadro ikisini de yükleyin bir sorun olmaz merak etmeyin hangisi olduğundan emin olamadığım için 2 tane yükledim dediğim gibi sadece Türkiye ligi için yaptım bir kaç tane eksiksik olabilir.Sizler de düzenleyip tüm dünyadaki trasferleri yapıp bizlerle paylaşabilirsiniz.
İyi oyunlar...

http://www.mediafire.com/file/uppbb9jfjwxy56f/Squads20200317205923/file

http://www.mediafire.com/file/ayp2y0xbu6dmnvb/Squads20200316230729/file

Hudayfa

Moderatör
Yönetici
@Hudayfa Oncelikle eline saglik hocam cok guzel olmus Frostyi acmak biraz zahmetli oldu hatta bu yuzden dili ingilizce yazdim ondan boyle yaziyorum bir sorum olucakti Renk soluklugu icin bir kod vardi onu locale dosyasina ekleyince tff 1.lig takim isimleri karisiyor karismadan eklemek gibi bir durum soz konusu mu
İngilizce dil seçeneği ile uyumlu değil yama malesef

Hannatu

Yeni Üye
sadece update 7'yi kursak olur mu ? hepsini kurmalı mıyız ?

MertGFB

Yeni Üye
Ben bizzat kendim olarak transfermarkt san bakarak kış transferlerin çoğunu yaptım eksikler olabilir ama o kadar fazla değil akşam istersen sana atabilirim

Arkadaşlar ben bir çok kış transferini yaptım akşam eve gidince sizlerle paylaşıcam
Aga atma imkanın varsa atar mısın bana da ?

Hudayfa

Moderatör
Yönetici
Abi allah için şey gibi olmasın ama ama net bir şey söyleyin yani pazar gününe kadar bitermi sadece söylüyorum düzgünde ne olur cevap yazın ya emeğinize saygı duyarak
Bir kaç günlük işi kaldı Pazar derim yetişmez Pazartesi olur hani Pazar çıkarıyordun diye laf yapan olur. Az bişey kaldı bi kaç gün daha bekleyin.
Ellerine sağlık güzel olmuşlar ama altınordu,istanbulspor,elazığspor renk sorunları var gibi
Haklısın olabilir bunlar formalar fifa 18 den renklerini falan değiştirip aldığım formalar kendi çizimlerim değil. Benzer formaların renkleriyle oynadım kırmızıyı maviye çevirmek gibi o yüzden tam renk tonları tutmamış olabilir.