• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 FIFA 19 1.LİG YAMASI [v1.1 GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI!!] (Linkler İlk Gönderide-Orjinal Oyun Son Güncelleme Uyumlu)

Origin ID
Frooblee
Kolay Gelsin Ellerine sağlık Hocam. Fakat bir sorum var , bu yama FTP İle uyumlu olmayacak dedin, Peki bu yamada Süper Lig de tamamen lisanslı olacak değilmi ? Stat isimleri , logolar , takım isimleri, minifaceler gibi ...

Hudayfa

Moderatör
Yönetici
Kolay Gelsin Ellerine sağlık Hocam. Fakat bir sorum var , bu yama FTP İle uyumlu olmayacak dedin, Peki bu yamada Süper Lig de tamamen lisanslı olacak değilmi ? Stat isimleri , logolar , takım isimleri, minifaceler gibi ...
Tabiki elimden geldiğince bu söylediklerini değiştireceğim.

Kolay gelsin 1.lig takımı tutanlar olarak acı çekiyoruz valla fifa 18'e kuramadım yama 17 ve 16 da çok eski geliyo artık bu yamayı sorunsuz kurup oynarız umarım

Hudayfa

Moderatör
Yönetici
Arkadaşlar bu yama konusunda lütfen tarih sormayalım anlayışla karşılarsınız ki benimde bi işim başka uğraşılarım var.Elimden geldiği ölçüde vakit ayırıp herkesin güzel bir oyun zevki yaşaması için bişeyler yapmaya çalışıyorum.Yamayla alakalı çok iş kalmadı sayılır yakın zamanda çıkaracağım ama öncelikle herşeyi bitirmem gerekli.Sıkıntı çıkar, beklemediğim bişey olur bunlar zamanı uzatır etkiler ben daha bitirmediğim bişey için tarih veremiyorum kusura bakmayın.Beni de anlayışla karşılarsanız sevinirim.İlerleme kaydettikçe buradan sizlere bilgi vereceğim.Şuan oyuncuların oyun içi yüz saç vs. ile uğraşıyorum yarısını bitirdim sayılır ama bu yarısı yaklaşık 8 saatimi aldı.Çok uzun sürmeyecek arkadaşlar sabredelim. :)

Onur.G

Moderatör
Yönetici
beyler şaka mı yapıyorsunuz. adam oraya yazmamış mı ne zaman çıkacak diye sormayın.
ne zaman çıkar diye soranların yorumunu siliyorum haberiniz olsun

Hudayfa

Moderatör
Yönetici
1. Lig takımlarının tamamında oyuncuların forma numaraları, sözleşme bitiş tarihleri, yapıldı. Çoğu oyuncunun saç modelleri vs. oyunda bulunan modellerle düzenlendi. Eksik kalan farklı olanlar olabilir. Yarından itibaren oyuncuların kiralık durumları ve reklam panolarına başlayacağım.

Origin ID
hkndnc
az kalmış kolay gelsin Hudayfa kardeşim birde kale arkasına reklam ekleyince beyaz oluyor o soruna el attınmı ?

Onur.G

Moderatör
Yönetici
Beyler ne zaman çıkacak diye sormaktan vazgeçin. adam oraya yazmış sormayın diye. inat yapıyorsunuz galiba. ne zaman çıkacak gibi yorumları siliyorum haberiniz olsun.

Origin ID
recepyapacak1982
Hocam Ellerine Sağlık Süper Bir Yama Bizi Bekliyor Acaba 1 Ricam Olsa Şampiyonlar Ligi Ve Avrupa Ligi Grupları Gerçekteki Grup Ve Takımlarda Olursa Süper Olur

Hudayfa

Moderatör
Yönetici
Arkadaşlar yamada son durum olarak kiralık oyuncular ve animasyonlu reklam panolarını bitirdim. Fakat Türkiye Kupasında sıkıntı çıktı niye anlayamadım onu çözmeye çalışıyorum. En kötü bir hafta içerisinde çıkarmayı düşünüyorum. Sorunu çözemezsem de Türkiye Kupasını sadece Süper Lig takımlarıyla yapıp çıkaracağım yamayı çok bekletmeden.

Origin ID
Yok
18 deki yamalarda 1.lige çıkan yada ptt ye düşen takımlarda sorun oluyordu logoları isimleri falan gidiyordu burda böyle bir sorun yok sanırım

Hudayfa

Moderatör
Yönetici
18 deki yamalarda 1.lige çıkan yada ptt ye düşen takımlarda sorun oluyordu logoları isimleri falan gidiyordu burda böyle bir sorun yok sanırım
Forma sansüründen dolayı formalar orijinal formalar gözüküyordu Fifa 18 de bu sene bütün formaları değiştirdiğim için sorun olmayacak o konuda.
Hocam Süper Lig'de de olucakmı hareketli reklam panoları ?
Fifa 18 deki yaptığım reklam panolarını ekledim.Hem Süper Lig hem 1.Lig de olacak farklı reklam panoları yine.