• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 FIFA 19 1.LİG YAMASI [v1.1 GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI!!] (Linkler İlk Gönderide-Orjinal Oyun Son Güncelleme Uyumlu)

ufukece13

Yeni Üye
Origin ID
LifeInvader62
dostum oyunun orijinal mi bilmiyorum update7 için bu çözüm işe yarıyor. (Onurg1997'nin çözüm önerisi)

oyunun kurulu olduğu yerde ki FİFA 19 klasörünün adını Fifa 19 yap
mod manageri ve oyunun kurulu olduğu yerdeki moddatayı sil
update 7 yi yükle
update 7 yi yükledikten sonra yamayı tekrar kur

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
tepkisizlik sorunu için maalesef hala bir çözüm yok
belirtmek isterim ki çözümleri biz bulmuyoruz bizlerde tahmini çözümler sunuyoruz
yama aracını yapan da import eden de biz değiliz maalesef

crackli oyun kullanan arkadaşlar update 7 kurmaları gerekiyor sanırım
orijinal oyun kullanan arkadaşlar da oyunu originden nasıl güncelleyeceğini bilirler zaten güncelleme gelirse yaparlar
maalesef fifa 18-19 a fifa 16 kadar kolay yama yapılmıyor ve elbette ki bu tarz hatalar veriyor.

Arkadaşlar şimdi yeni denedim de Origin is not installed diyor. Oyunu sıfırdan kurup tekrar denesem olur mu acaba? Update 7'yi yükledim ondan böyle dedi sanırım. Crack mi uygulasam bilemedim. Hiç bir şey yapmadan size danışayım dedim.

Hudayfa

Moderatör
Yönetici
Arkadaşlar şimdi yeni denedim de Origin is not installed diyor. Oyunu sıfırdan kurup tekrar denesem olur mu acaba? Update 7'yi yükledim ondan böyle dedi sanırım. Crack mi uygulasam bilemedim. Hiç bir şey yapmadan size danışayım dedim.
update 7 üzerine crack yapmanız lazım

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Her şeyi yaptım her şey güzel gidiyordu ki malum sonuç karşıma çıktı. Tepkisizlik :D Sağlık olsun yapacak bir şey yok

Hudayfa

Moderatör
Yönetici
Tepkisizlik sorunu ile ilgili yapılabilecek tek şey oyunu sorunsuz açan kişiler nerden indirdirse ordan indirip aynı şeyleri yapmak diye düşünüyorum yapabilecek varsa bi de bunu denesin.