• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

FIFA19 FIFA 19 1.LİG YAMASI [v1.1 GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI!!] (Linkler İlk Gönderide-Orjinal Oyun Son Güncelleme Uyumlu)

omer1589

Üye
Origin ID
gonzales1589
Beyler böyle bi hata alıyorum çözümü nedir ?

Ekli dosyalar

kutayy_yldrm

Aktif Üye

enharcan

Tanınan Üye
abi bittimi ya insanı çtlatıyorsunuz çıkış tarihini söyle
Adam uğraşıyor. Kaç kere tarih sormayın demiş. Yaptığınız doğru bişey mi? İşi gücü var adamın. Sanki sizi süründürmek için yapıyor. Yapmak zorunda bile değil. Sabredin.

itsneef0

Yeni Üye
Origin ID
mixthug
abi allahına kurban uyuyamıyorum sayende bekliyoruzz <3

yalavuz41

Yeni Üye
Origin ID
yalavuz41
HOCAM PROGRAM BENDE BÖYLE GÖZÜKÜYOR MODLARI NASIL YÜKLEYECEĞİM...

1.png

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
Beyler ne zaman çıkacak diye sormaktan vazgeçin. adam oraya yazmış sormayın diye. inat yapıyorsunuz galiba. ne zaman çıkacak gibi yorumları siliyorum haberiniz olsun.

jsuip

Yeni Üye
launch tıkladığım zaman çok yavaş yüklemeye başlıyo ve sonra donuyo pc bilen varmı?

Origin ID
muratcelikcan16
Transfer güncellemesi gelecek mi ? Bir arkadaşımız güncel transfer yamasını paylaşmış fakat yama ile kulanılamıyor.

Hudayfa

Moderatör
Yönetici
Upload başladı. Hem Crackli hem Orjinal aynı anda gelecek orjinali hiç denemedim şimdiden söylemesi.

Hudayfa

Moderatör
Yönetici
2.sezonda Avrupa Liginde bi sıkıntı varmış arkadaşlar bakıp çözmeye çalışıyorum şuan.

cicinho

Üye
Yaptım bazılarını da oyundan atıyo hep
ben bununla ilgili bir konu açmıştım aslında ama kaldırıldı oyundan atmaması için o yama aktifken yapmak gerekiyor galiba ya da direk frosty den yapmalı frostyden yapılırsa kiralık oyuncular da ayarlanabilir