• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Fifa 18'de İndirim Oldu.

Merhaba arkadaşlar.
Fifa 18 , Dünya Kupası sebebiyse kısa süreliğine indirime girmiş.
Ben Fifa'yı 5-7 hariç oynamadım desem yalan olmaz.
Pesciydim fakat onu da en az 1 senedir oynamıyorum. (Bu sene birkaç maç)
Fakat ikisini karşılaştırınca Fifa ağır basıyor bana göre.
20 Euro = 111 TL (Euro =5.54)

Sizce almalı mıyım ? Sonuçta Fifa 19'a az kaldı.
Bir yandan param boşa gidecek diyorum fakat bir yandan da Pc'ye karşı oynamaktan sıkıldım.
Siz olsaydınız alır mıydınız ?

Ekli dosyalar

AKG

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar.

Bir yandan param boşa gidecek diyorum fakat bir yandan da Pc'ye karşı oynamaktan sıkıldım.
orjinal oyun herzaman çok iyidir ama sakın orjinden alma git farklı sitelerden al daha ucuza geliyor

KTFootballer

Moderatör
Yönetici
Origin ID
KTFootballer ve SchakalBABA
Uygun bulursanız satın almanızı tavsiye ederim ama dünya kupasına ilginiz varsa.
Yoksa zaten 19 çıkacak boşuna para vermeyin.

Uygun bulursanız satın almanızı tavsiye ederim ama dünya kupasına ilginiz varsa.
Yoksa zaten 19 çıkacak boşuna para vermeyin.
Dünya kupasını bir kez kaçırdım küçüklüğümden beri , çok ayrı bir hava katıyor bana. Fakat ne bileyim 19a az kalınca siz arkadaşlara da bi danışayım dedim. Hem diğer oyunculara karşı oynayışımı ölçmüş olurum hemde 19a antreman olur.

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
İmkanın varsa ve online oynuyorsa al, lakin kariyer falan takılıyorsan gereksiz.

ali19101

Aktif Üye
Origin ID
ali
Merhaba arkadaşlar.

fifa 18 e inan deymez boş geç 19 u bekle bence efsane olur uefa falan bu sene 19

Fıfa 19 çıkacak almaya gerek yok
fifa 18 e inan deymez boş geç 19 u bekle bence efsane olur uefa falan bu sene 19
evet bende baktım orjinde şuan daha uygun ama arkaşın dediği gibi dünya kupası için al acaksan yoksa 19 u bekle :D
Valla arkadaşlar şimdi alsam mı almasam mı bilemedim. İftardan sonra alırım demiştim kendi kendime fakat siz böyle yazınca ne yapsam bilemedim. Birde koca yaz var. PUBG - LOL - FM18 ile falan geçmez. Liglerde bitti. Ben bi + sı - sini çıkaram en iyisi :D

Sprint

Tanınan Üye
Eğer dünya kupası güncellemesi için istiyorsan bence alma.Nasılsa yakında fifa 19 çıkacak zaten dünya kupası güncellemesi için illaki bir babayiğit crack çıkarır oynama imkanımız olur :)

rcpcndncr

Aktif Üye
Origin ID
crazygoaller95
PS4'e harika bir indirim yaptılar, oyunu hala oynamamış arkadaşlar için çok iyi oldu bu. Arif kardeşim Dünya Kupası Modu süper olacak ama en fazla 1 ay sıkılmadan oynarsın ondan sonra yüzüne bile bakmayabilirsin. Ama online oynayacağım diyorsan FIFA 19 için hem oyuna alışırsın hem de online oyuna. :)

PS4'e harika bir indirim yaptılar, oyunu hala oynamamış arkadaşlar için çok iyi oldu bu. Arif kardeşim Dünya Kupası Modu süper olacak ama en fazla 1 ay sıkılmadan oynarsın ondan sonra yüzüne bile bakmayabilirsin. Ama online oynayacağım diyorsan FIFA 19 için hem oyuna alışırsın hem de online oyuna. :)
ps4 ü olmayanları üzecek derecede hemde.