• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 fifa 18 yama nasıl yüklenir

bixsi

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba, PES'den FİFA ya geçmiş biri olarak fifa da bu tarz şeyleri bilmiyorum. Pes de rahat bir şekilde yapıyordum. Oyuna krampon top face vs eklemeyi, şimdi ben fifa 18 indirdim. Hiç bir update yapmadım öyle kullanıyorum. Cristiano Ronaldonun bir kramponu var onu oyuna dahil etmek istiyorum araştırdım ve bir program buldum 'FROSTY MOD MANAGER' diye bir program lakin aynen denileni yaptığım halde olmadı bir türlü yapamadım. Acaba oyunun updatelerini yapmadığımdan mı bu program işlemedi bende, rica ediyorum yardımcı olacak arkadaş varsa gerçekten minnettar olurum. İlk önce oyunun updatelerini mi yapmam gerek ?

seko6767

Aktif Üye
Origin ID
toptifo@hotmail.com
yüz yaması ve ayrıca klasik oyuncular bu yamanin devami http://www.moddingway.com/file/229604.html bunuda belgelerim fifa18 e sguad dosyasini atiyorsun ilk verdigim linkte videoda adam secmemis dosyalari tikleyip secip launchlarsin ve ayrica oyuna mod managerdan gir launch ile hep boyle yapman gerek uptade 5 e kadar uyumlu yama uptadelerin linki bu sitede var muddi diye bir arkadas yapmisti kramponu bilmiyorum videolu atdigim linki kanalinda hangi yuzler oldugunu gorursun emre moru ve cengizi çok begeneceksin simdiden kolay gelsin Not =Kariyer kururken Geçerli özelleştirilen yap

seko6767

Aktif Üye
Origin ID
toptifo@hotmail.com
Youtubedan krampon ekliyen vardir krampon kelimesinin ingilizcesini bulup fifa18 krampon yaması böyle bisey yazarsan mutlaka cikar hep video cekiyorlar saten soccergaming sitesi var ordanda bakabilirsin fifa18 formunda site çevirisini yaparak yazanlar ekliyenler butun yamalar orda bulunuyor genelde

bixsi

Yeni Üye
Youtubedan krampon ekliyen vardir krampon kelimesinin ingilizcesini bulup fifa18 krampon yaması böyle bisey yazarsan mutlaka cikar hep video cekiyorlar saten
Baktım hocam başlıkta belirttiğim programla oyuna dahil ediyorlar aynılarını yapıyorum lakin bende gelmiyor.

seko6767

Aktif Üye
Origin ID
toptifo@hotmail.com
Fifa16 daki gibi degil demekki cok zorlastirdilar yüzleride benzetmeyle yapabiliyorlar formalari kısmen yapabiliyorlar eski sistem gibi olsa dataya at bitdi hersey ama artik kolay lokma degiliz diyorlar

bixsi

Yeni Üye
Fifa16 daki gibi degil demekki cok zorlastirdilar yüzleride benzetmeyle yapabiliyorlar formalari kısmen yapabiliyorlar eski sistem gibi olsa dataya at bitdi hersey ama artik kolay lokma degiliz diyorlar
Aynen hocam, ben Pes den geçtim Fifaya tam geçmek sayılmaz gerçi ama fifa18 daha hoşuma gitti bu yıl pes 2018 den gel gör ki fifa 18 de istediğin kramponu oyuna atman işkence ya pes de öyle değil cok kolaydı.