• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

Fifa 18 turkish patch v3

Fratavsarr

Yeni Üye
Yamayı şimdi tamamen kaldrıp tekrar yükleyeceğim şimdi duruma göre yazarım buraya sorunları çözebilirsem konuya destek olmaya çalışırım :)

Fratavsarr

Yeni Üye
Yamayı tekrar indirmeyi denedin mi? Tam inmemiş olma ihtimali var.
Programın verdiği tüm hataları çözdüm bu kez de oyun içinde 1.lig takımları ve 1.lig farklı isimlerle görünüyordu onunda çözümü legacy files dan heads bölümünden bikaç işaret kaldırıp yüklemekmiş sanırım kardeşim o işaretleri kaldırıp import selected dedikten sonra program öyle kalıyor hata vermiyor işlem yapmıyor öylece kalıyo ekranda neden olabilir nasıl çözerim ?

hamzasazoglu

ᕼᔕI EᗪITIOᑎ
Yönetici
Origin ID
HSIReaLy
Programın verdiği tüm hataları çözdüm bu kez de oyun içinde 1.lig takımları ve 1.lig farklı isimlerle görünüyordu onunda çözümü legacy files dan heads bölümünden bikaç işaret kaldırıp yüklemekmiş sanırım kardeşim o işaretleri kaldırıp import selected dedikten sonra program öyle kalıyor hata vermiyor işlem yapmıyor öylece kalıyo ekranda neden olabilir nasıl çözerim ?
dostum heads dosyaları değildi. Keşke yazsaydın. Onları yüklerken hata vermesi normal zaten. Onların tikini kaldıracaksın. Oyunun kurulu olduğu yerdeki locale dosyasını silmen gerekiyordu.

Fratavsarr

Yeni Üye
Valla onuda yaptm kardeşim ama sorun baya fazla neyse yinede eline sağlık update 7 black fix kurmuştum sanırım ondan da sorun çıkardı tümünü kaldırdım bende normal boş fifaya döndüm en temizi

Fratavsarr

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar yeni kullanıcıyım bi süre takip ettim ve sorunlara yardımcı olmaya çalıştığınızı farkettim o yüzden üye oldum. Sorun şu fifa turkish patch v3 ü indirdim (fifa 18 orjinal değil ) rardan çıkardm falan filan işte cg file explorer ile de aktifleştirmek istedim ve sorun tam burda karşıma çıktı uzunca bir süre beklememe rağmen tik atmam gereken dosyalar gelmiyor ve 10 - 12 dakika sonra cg file explorer yanıt vermiyor durumuna geçiyor. Yardım bekliyorum iyi akşamlar

hamzasazoglu

ᕼᔕI EᗪITIOᑎ
Yönetici
Origin ID
HSIReaLy
Merhaba arkadaşlar yeni kullanıcıyım bi süre takip ettim ve sorunlara yardımcı olmaya çalıştığınızı farkettim o yüzden üye oldum. Sorun şu fifa turkish patch v3 ü indirdim (fifa 18 orjinal değil ) rardan çıkardm falan filan işte cg file explorer ile de aktifleştirmek istedim ve sorun tam burda karşıma çıktı uzunca bir süre beklememe rağmen tik atmam gereken dosyalar gelmiyor ve 10 - 12 dakika sonra cg file explorer yanıt vermiyor durumuna geçiyor. Yardım bekliyorum iyi akşamlar
Dostum YouTube 'daki kurulum videosunu izledin mi?