• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Fifa 18 Tüm Uptadeler(1-2-3-4-5-6)

core dosyası hariç herşeyi kopyaladım şimdi ama tepki yok şuanda da basıyorum açılmıyor eğer zorluk artıyorsa çok iyi benim için sabırsızlandım :D

eski Fifa 18 , Fifa 18 Trial ve Fifa Config dosyalarını attım yine tepki yok . bildiğin başka çözüm varsa yazar mısın şimdiden teşekkür ederim

muddi

Tanınan Üye
oyun onceden açılıyor muydu yoksa ilk denemen mi. birde oyunu açmak için tıkla ve daha sonra ctrl+alt del tuşlarına aynı anda basılı tutup görev yöneticisini açıp çalışan işlemlerde fifa çalışıyor mu ona bakıp yaz.

oyunun yedeğini aldım sonra güncelleme dosyasnı tamemen attım origin penceresine yönlendirdi.Sonra tüm yedekleri tekrar geri attım çalıştı.Sonra tekrar güncellemede ki core dosyası hariç hepsini attım hiç tepki vermedi bu arada görev yöneticisinde de gözükmüyor hiç bi şekilde

muddi

Tanınan Üye
o zaman garanti altına alalım sen sadece data support ve patch klasorlerini kopyala

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim sorunu çözdüm orjinal fifa daki tüm uygulama ve uygulama uzantısı dosyalarını attım ve çalıştı yeni yüzler mevcut yapamayan arkadaşlar için yardım edebilirim teşekkürler tekrar

muddi

Tanınan Üye
valla hepsini indirip denedim update 3 diğerleriyle aynı hiç bi değişiklik görememiştim

Muddi, Katılıyorum. Ancak oyun böyle daha zevkli bence. Beni kariyerde bütün mevkiler için 90 overall'dan aşağısı kesmediği için, efsanevide dahi rakipleri çok kolay yeniyordum, bu update sonrası yine 7-0 yendiğim maç oldu. Ama PSG veya bazı ters küçük takımlar kök söktürüyor açıkçası. Yalnız şunu farkettim oyun inanılmaz hızlanmış. Ben high'de oynuyordum update öncesi artık slow'da oynuyorum ona rağmen arada bir yine pas trafiği aşırı hızlanabiliyor. Özellikle vasat oyuncuların dahi vuruş kalitesini bir hayli yükseltmişler, ama bence yerinde de olmuş. Fark ettiyseniz spor kanallarında 2017 en iyi 100 gol gibi programlarda hiç tanınmayan oyuncular ne goller atmış. Sonuç olarak bence gayet iyi bir paylaşım ve oyunu daha zevkli hale getiren bir paylaşım.

muddi

Tanınan Üye
Muddi, Katılıyorum. Ancak oyun böyle daha zevkli bence. Beni kariyerde bütün mevkiler için 90 overall'dan aşağısı kesmediği için, efsanevide dahi rakipleri çok kolay yeniyordum, bu update sonrası yine 7-0 yendiğim maç oldu. Ama PSG veya bazı ters küçük takımlar kök söktürüyor açıkçası. Yalnız şunu farkettim oyun inanılmaz hızlanmış. Ben high'de oynuyordum update öncesi artık slow'da oynuyorum ona rağmen arada bir yine pas trafiği aşırı hızlanabiliyor. Özellikle vasat oyuncuların dahi vuruş kalitesini bir hayli yükseltmişler, ama bence yerinde de olmuş. Fark ettiyseniz spor kanallarında 2017 en iyi 100 gol gibi programlarda hiç tanınmayan oyuncular ne goller atmış. Sonuç olarak bence gayet iyi bir paylaşım ve oyunu daha zevkli hale getiren bir paylaşım.
aynen öyle valla kök söktürüyolar :D