• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 Fifa 18 Daha Gerçekçi Grafikler

İyi günler arkadaşlar,
Fifa 18de grafiklerin nedense kötü olduğunu düşünüyorum. Ultrada oynamama rağmen çimler sarı görünüyor. Bir canlılık yok sanki... İnternette Shaders yama vs araştırdım ama sizede danışmak istiyorum. Önceliğim buradan çıkan yamaları kullanmak. Böyle bir HD Grafik yaması bulunuyor mu?
Teşekkür ederim.

Sprint

Tanınan Üye
Bu sarı çimler özellikle pek özen gösterilmeyen stadlarda ortaya çıkıyor.Mesela şahsen ingiltere liginde Chelsea'nın stadında gayet güzel gözüküyor.Arsenal Manu vs. vs. ama Türkiye liginde atıorum Fenerbahçe stadı yani Waldstadion da çimler soluk.Bi dediğim gibi o stadlara da göz gezdir.Hala sıkıntı varsa Shader yaması kurabilirsin.Buradan çıkan yamaları etkilemez veya zarar vermez :)

Sağolun hocam daha çok şu yüzden yamayı istiyorum. Bende hareket bulanıklığı oluyor hızlı top atınca vs akışkanlık bozuluyor. Shader yamasını yaptım full ekranda oyundan atıyodu windows mode açıyodu hocam ama oda iyi olmuyordu. Napsam netsem bilmiyorum. Sorunsuz kurabileceğim link var mı ben sitesinden indirmiştim

Başkan sitede 3d çim yaması ve renkleri canlandıran konfetilerin olduğu bir yama var onu kur. Sonra maçları her zaman AÇIK havada oynat var ya müthiş gözüküyor. Zaten renkli çim yamasını yap anlıcan hemen görüntü harika.

Tamamdır hocam çok sağolun :) inşallah şu görüntğ bulanıklıklığıda düzelirde keyifli bir fifa oynarım :) sıkılmadığım tek oyun kendileri :)

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Başkan sitede 3d çim yaması ve renkleri canlandıran konfetilerin olduğu bir yama var onu kur. Sonra maçları her zaman AÇIK havada oynat var ya müthiş gözüküyor. Zaten renkli çim yamasını yap anlıcan hemen görüntü harika.
bahsettiğin yama sitede mevcut değil yada ben bulamadım link atma imkanın var mı kardeşim :)

Sağolun hocam daha çok şu yüzden yamayı istiyorum. Bende hareket bulanıklığı oluyor hızlı top atınca vs akışkanlık bozuluyor. Shader yamasını yaptım full ekranda oyundan atıyodu windows mode açıyodu hocam ama oda iyi olmuyordu. Napsam netsem bilmiyorum. Sorunsuz kurabileceğim link var mı ben sitesinden indirmiştim
Kardeşim monitörün kötü olduğu için yırtılma yaşıyorsun akışkanlık fifadan kaynaklı bir şey değil daha iyi monitör al yada oyun ayarlarından fps i 30 veya 60 a kitle hertz çok önemli bir şey

Kardeşim monitörün kötü olduğu için yırtılma yaşıyorsun akışkanlık fifadan kaynaklı bir şey değil daha iyi monitör al yada oyun ayarlarından fps i 30 veya 60 a kitle hertz çok önemli bir şey
Tam tamına şu durumu yaşıyorum hocam. Laptop ekranı 60hz fps sabit oynuyorum ve bu bilgisayarı kullanan insanlara sorduğumda çok akıcı felan diyorlar anlamıyorum cidden. Ürün dell 7577 1060