• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA17 FIFA 17 Windows 10 Açılmama Sorunu

Merhaba FIFA 17 Windows 7'de çalışıyor ancak Windows 10'da açılır gibi olup kapanıyor hemen neden olabilir? Tüm sürücüler güncel. Kurulması gereken programlar kurulu yani directx net4 ve visual studiolar hepsi kurulu ancak açılmıyor neden olabilir?

kardeşim şans eseri gördüm konuyu , bende de aynı durum mecvuttu directx ten dolayı oluyor o olay bende win10 yuklemiştim oyunlarda sorun yasadım win7 ye dondum hicbir sıkıntı yok oyunlarda sende oyle yap istersen

eNeS

Moderatör
Yönetici
Origin ID
henesaktas
Ekran kartının AMD olduğunu tahmin edebiliyorum Ekran kartının 14.9 sürümünü yükle YouTube üzerinden nasıl yapıldığına dair Videolar mevcut.

Enes guru3d den 14.9 driveri indirdim kurdum sorun çözüldü oyun açılıyor maç yapıyorum ancak gol olduktan sonra bu sefer oyundan atıyor yani gol atınca sevinirken atıyor neden olabilir? Yama vs yok pc yide sıfırladim ama sorun aynı. Windows 7 de böyle olmuyordu. Nasıl çözülür?