• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

FİFA 17 Kariyer Haziran'da takılı kalıyor.

xKadirAlp68

Aktif Üye
Arkadaşlar nostalji olsun diye FIFA 17'ye tekrar dönüyüm dedim. Kariyer onyanamaya başladım sezon sonuna geldim fakat kariyer 1 Haziran'da takılı kalıyor.Haberler falan sağ tarafta değşiyor yani oyun çalışıyor lakin 1 haziran takılı kalıyor.Acaba sebebi nedir yardımcı olurmusunuz?
FIFA 17 2.03.2020 12_18_13.png

Dettlaff*

Tanınan Üye
Arkadaşlar nostalji olsun diye FIFA 17'ye tekrar dönüyüm dedim. Kariyer onyanamaya başladım sezon sonuna geldim fakat kariyer 1 Haziran'da takılı kalıyor.Haberler falan sağ tarafta değşiyor yani oyun çalışıyor lakin 1 haziran takılı kalıyor.Acaba sebebi nedir yardımcı olurmusunuz?
Ekli dosyayı görüntüle 14065
Kariyere girmeden önce kadroları sıfırlayın ve transfer yaması vb. eklentileri kullanmayın.

EgeOncel

Tanınan Üye
Herhangi bir takımda hatalı bir oyuncu olabilir. Eğer kendiniz oyuncu oluşturduysanız (Oyun içinden bile olsa) bazen hata çıkabiliyor. Anlamak için Oluşturulan Oyunculara ve oynadığınız ligdeki oyunculara bir bakın. Eğer ismi vs. olmayan bir oyuncu varsa hata bundan kaynaklanıyor olabilir.