• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

fifa 17 FrostyModManager Hatası

Origin ID
Deniz_Ylmz09@Hotmail.Com
Arkadaşlar FrostymodManager Launch Basıyorum Ama Oyun Açılmıyor Yama Kurduktakdan Sonra Oyun Açılmıyor ! Sorun Nedir

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Arkadaşlar FrostymodManager Launch Basıyorum Ama Oyun Açılmıyor Yama Kurduktakdan Sonra Oyun Açılmıyor ! Sorun Nedir
yama uyumsuz geliyor dostum. aynı olay 18 de de vardı. örneğin yama update 2 ile çalışıyor ama oyunun da update 5 kurulu bu yüzden bazı yamalar çalışmıyor.
bir diğer nedeni yine yamalar ama şöyle sölim
mesela krampon ve top yaması kullanıyorsun bu iki yamayla oyun açılıyor birde forma yaması atıyorsun ama forma yamasından sonra açılmıyor. forma yaması uyumsuz geliyor diğer yamalara
olay %75 bu sebeplerden kaynaklı dostum :)

Origin ID
Deniz_Ylmz09@Hotmail.Com
yama uyumsuz geliyor dostum. aynı olay 18 de de vardı. örneğin yama update 2 ile çalışıyor ama oyunun da update 5 kurulu bu yüzden bazı yamalar çalışmıyor.
bir diğer nedeni yine yamalar ama şöyle sölim
mesela krampon ve top yaması kullanıyorsun bu iki yamayla oyun açılıyor birde forma yaması atıyorsun ama forma yamasından sonra açılmıyor. forma yaması uyumsuz geliyor diğer yamalara
olay %75 bu sebeplerden kaynaklı dostum :)
Napmak Gerekiyor Reis Biliyormusun ?

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Napmak Gerekiyor Reis Biliyormusun ?
fifa 17için update var mı bilmiyorum dostum ya yamayı kullanmayacaksın yada oyunu yama ile uyumlu hale getireceksin update kurup ama dediğim gibi updatesi var mı oyun bilmiyorum. yamayı indirdiğin yerde ki yani yamayı yayınlayan arkadaşla konuş istersen belki o daha net yardımcı olur dostum :)