• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA16 Fifa 16 Tüm yama

Arkadaşlar birçok sitede Fifa 16 ile ilgli oyun yüzleri stadyum forma reklam panoları toplar gibi yamalar mevcut. Bunu hepsini bir araya getirebilecek olan var mı ?

Tüm liglerin takımların yaması olmasını istiyorum. Hollanda Belçika Rusya gibi liglerin

Hocam transferler şuanlık güncel mi ? kariyer yapacağımda

moddingway yamasının en son güncelini kullanıyorum ama adboard reklam tabelaları ingiltere ligi hariç hiçbirinde yok. reklam tabelalarına çok fena takıntılıyım :) moddingway yamasına uygun tüm adboard ları nerden bulabilirim üstad ?

zaferdemir

Aktif Üye
moddingway yamasının en son güncelini kullanıyorum ama adboard reklam tabelaları ingiltere ligi hariç hiçbirinde yok. reklam tabelalarına çok fena takıntılıyım :) moddingway yamasına uygun tüm adboard ları nerden bulabilirim üstad ?
ispanya llginde var. soccergaming sitesi adboard bölümünü takip et. Ayrıca moddingway da bunu güncellemelerinde kullandı.

Hocam büyük ligler ingiltere ispanya felan oluyor ama tüm ligleri kapsayan reklam panoları lazım