• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

FIFA16 FIFA 16 Plus Team SpartanBeatz Edition (LINKLER DUZELTILDI!!)

Yamayı Nasıl Buldunuz?(Lütfen kullanmaya başladıktan sonra oy kullanınız.)

• Güzel

• İdare eder

• Eksikler var

• Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

More17

Moderatör
Yönetici
Tüm aşamaları yaptım ama origin moduna geç tuşuna bastığımda böyle bir hata verdi oyunu açmaya çalıştığımda tepki vermiyor
kardeşim öncelikle v 1.0 1.1 2.0 2.1 kurulu dimi ? ondan sonra çıkardığın dosyaları fıfa 16 dosyalarına atıyorsun fıfa setup harince hepsine değiştir diyorsun sonra betada ilk önce orji seçiyorsun sonra yamayı aktif ediyorsun sonra reg çekiyorsun yeni profil çekiyorsun eng datayı aktif ediyorsun ama ettiğinde oyun içinde hatalar varsa örneğin arsenal partizan olduysa cm 16 dan değiştiriyorun

More17

Moderatör
Yönetici
kardeşim ztn setup şeklinde fıfa 16 seçiyorsun kendisini yüklüyor;)

tayfun8196

Yeni Üye
Origin ID
tayfunguzel4
Hocam bize bir iyilik yapıp direk oyununuzu upload etseniz klasörden hemen açsak daha güzel olurdu aslında ben bu yamayı cok begendım ve oynamayı cok ıstıyorum partlar 100 tane olsa indirirdim valla biz ne yaparsak yapalım hata alıyoruz o yüzden direk oyununuzu upload etmeniz bizim icinde faydalı olacaktır .. teşekkürler :)))

Jonpals

Üye
Tm eyvallah nabalım bizde 16 oynayalım yapcak bişey yok :confused:

More17

Moderatör
Yönetici
Hocam bize bir iyilik yapıp direk oyununuzu upload etseniz klasörden hemen açsak daha güzel olurdu aslında ben bu yamayı cok begendım ve oynamayı cok ıstıyorum partlar 100 tane olsa indirirdim valla biz ne yaparsak yapalım hata alıyoruz o yüzden direk oyununuzu upload etmeniz bizim icinde faydalı olacaktır .. teşekkürler :)))
en yakın zmnda yapacak kardeşim senin oyunun orji mi demo mu?

More17

Moderatör
Yönetici
origin hatası alıyorum ama crack atma şansın varmı ?
üzgünüm yükleme sınırımı aşar çünkü baya bir gb tutar sen oyunu sil yeniden yükle önce 1.0 1.1 2.0 2.1 yükle sonra burdaki en son plustemi imajdan çıkar fıfasetup hariç hepsini fıfa 16 nın içine at reg çek sonra origi seç sonra yama yı seç ve oyunu aç

mhmt

Yeni Üye
Ekli dosyayı görüntüle 2186

Saygıdeğer arkadaşlar öncelikle merhaba :) FIFA 16 PLUSTEAM SpartanBeatz Edition yaması huzurlarınızda...

Konuya öncelikle teşekkürle başlamak istiyorum.@More17 arkadaşımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım.Yama sürecinde sürekli irtibatta olarak yardımını ve desteğini esirgemeyerek moral ve motivasyon sağlamıştır.

Yama hakkında kısa kısa detaylar vererek fazla uzatmadan sizi görseller ve yama dosyaları ile başbaşa bırakacağım :)

Bu yama Türkiye Ligleri odaklı olarak yapılmıştır.

Benim göremediğim yada gözden kaçırdığım sorunları & hataları buraya ekleyeceğim linkten bildirin.---->Bildir Linki

Öncelikle yapılan güncellemelerden bahsetmek istiyorum :

25 adet lig logolar , takımlar , kadrolar ve formalar dahil güncellendi.
• Güncellenen ligler ; Türkiye Spor Toto Süper Lig,Türkiye Spor Toto 1.Lig,İngiltere Premier Lig,İngiltere Sky-Bet Championship Ligi,Almanya Bundesliga
Almanya Bundesliga 2,İspanya La Liga Santander,İspanya La Liga 1 | 2 | 3,Fransa Ligue 1 Conforama,Fransa Domino's Ligue 2,İtalya Serie A,
İtalya Serie B,Hollanda Eredivisie,Portekiz Liga NOS,Rusya Süper Ligi,Belçika Jupiler Pro Ligi,Danimarka Alka Süper Ligi,Avusturya Tipico Bundesliga,
İsviçre Raiffeisen Süper Ligi,Norveç Eliteserien,İskoçya Ladbrokes Premiership,İsveç Allsvenskan,Polonya Ekstraklasa,İrlanda SSE Airtricity Ligi,
Avustralya A-Ligi.

Diğer Takımlar(Rest Of World) Güncel sezonun Avrupa & Şampiyonlar Ligi'nde mücadele eden takımlarına göre var olanlar güncellendi mevcut olmayanlar eklendi.Toplamda 31 takım logoları,formaları ve kadroları ile birlikte güncellendi bu lig adı altında.(AEK Athens,APOEL FC,Apollon Limassol,Astana FC,
Astra Giurgiu,BATE Borisov,Crvena Zvezda(Kızılyıldız),Dinamo Bükreş,Dinamo Minsk,Dynamo Kyiv,Fastav Zlin,FC Sheriff,Ludogorets,
Maribor,Olympiakos,
Hapoel Beer Sheva,Panathinaikos,PAOK,Partizan,Qabala,Qarabağ,Rijeka,Shakhtar Donetsk,Skenderbeu Korçe,Slavia Praha,Sparta Praha,Steaua Bükreş,
Maccabi Tel-Aviv,Vardar Skopje,Viktoria Plzen,Zorya Luhansk)

+15,000 üzeri birçok oyuncunun mini-face eklendi.

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi güncel takımlar,gruplar,maç topları,pedestal,saha grafikleri ve reklam panolarına göre ayarlandı.

•İngilizce dil dosyası ve database güncellenmiştir.Oyuna ingilizce dil seçeneği ile de girebilirsiniz.

•UEFA Süper Kupa Lisanslandı.Güncel Saha grafikleri,reklam panoları ve maç topu eklendi.

•Avrupa'da kış transfer dönemine ait başlıca 250+ üzeri transferler yapılmıştır.Yeni transferlerin forma numaraları güncel değildir.

•Spor Toto Süper Lig güncel sezonun kış transferleri tam olarak yapılmıştır ve aynı şekilde yeni transferlerin forma numaraları güncel değildir.

•Spor Toto Süper Lig Güncel Kadro , Takımlar , Logolar , Reklam Panoları ve omuz patch'larına göre ayarlanmıştır.(Spor Toto Süper Lig omuz patch ve omuz reklamları bu siteden alıntıdır.)

•Spor Toto 1.Lig güncel kış sezonu transferleri henüz yapılmamıştır.İlerleyen süreçte fix paketi ile yapılacaktır.

•Spor Toto 1.Lig isim ve logoları güncellenmiştir.

•Spor Toto 1.Lig omuz patch güncellenmiştir.

•Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1.Lig Skorbordları güncellenmiştir.(@egemendeliorman arkadaşımızın skorbordlarıdır.)

•Spor Toto Süper Lig , Ziraat Türkiye Kupası , Spor Toto 1.Lig ve TFF Süper Kupa reklam panoları ve pedestalleri güncellenmiştir.

•TFF Süper Kupa Güncel Sezona Göre Ayarlanmıştır.(Beşiktaş-Atiker Konyaspor)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yamanın açılışı ve kariyer moda giriş ile ilgili kısa bir video :)

BİLİNEN HATALAR :

İlerleyen süreçte bu sorunlar ile ilgili fix paketi yayınlanacaktır.

• İtalya Serie B & Portekiz Liga Nos bazı takımların kaleci ve oyuncu mini-formaları eksik.
• Kariyer Modlarda sezon öncesi turnuvada atma sorunu var.Daveti reddetmeniz tavsiye edilir.
• Skorbord Değiştirici güncel değil.
• Avrupa'da eksik transferler olabilir.
• Kış transferleri forma numaraları güncel değildir.
• Spor Toto 1.Lig kış transferleri güncel değildir.
• Fenerbahçe forma numara sorunu mevcut.

Benim göremediğim yada gözden kaçırdığım sorunları & hataları buraya ekleyeceğim linkten bildirin.---->Bildir Linki

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KURULUM :

•Öncelikle arkadaşlar Fifa 16'nızda herhangi bir şekilde Plus Team harici yama bulunmamalı aksi takdirde çakışma olacaktır sorun yaşayabilirsiniz.
•FIFA 16 klasörünüzün yedeğini almanızda fayda var kesinlikle.
•Plus Team önceki sürümlerinin kurulu ve çalışır durumda olması gerekir.(Plus Team v1,v1.1,v2 ve v2.1 kurulu olmalıdır.)
•FIFA 16 Kurulu olduğu dizinden belirttiğim klasörleri siliniz ; data , dlc ve PLUSTEAM.
Partlı arşivleri herhangi bir klasöre çıkartıyoruz.
•İçerisinden çıkan imaj dosyasını açıp içindekileri boş bir klasöre çıkartıyoruz.
•Yine çıkarttığınız klasörden fifasetup klasörü hariç tüm dosyaları oyunun kurulu olduğu dizine kopyalıyorsunuz.
•En altta linkini verdiğim SpartanBeatz English DB Fix arşivinden çıkan dosyaları doğrudan oyunun kurulu olduğu FIFA 16 dizinine atıyoruz.
•Regenerate Bh yapıyoruz.
•Son olarak oyunun kurulu olduğu dizinden FIFAMODS PLUSTEAM Beta kısayolunu açıyoruz.
•Açılan ekrandan orjinal moda geçip sonra yeniden kariyer moda geçiyoruz.
•Oyuna giriş yapıp yeni profil açıyoruz.

Kurulum Tamamlanmıştır :) İyi Oyunlar...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İndirme Linkleri :

DOSYA ARŞİV BOYUTU------------------------------------------>4.84 GB
DOSYALARIN ARŞİVLERDEN ÇIKARTILIŞ HALDEKİ BOYUTU--->19.8 GB

Edit : Tüm Linkler güncellendi.Dosyalar Sorunsuzdur.

-->Part 1<--
-->Part 2<--
-->Part 3<--
-->Part 4<--
-->Part 5<--
-->Part 6<--
-->Part 7<--

-->SpartanBeatz English DB Fix<--

Ve son kez belirtiyorum en üstte ve bilinen hatalar kısmında belirttiğim gibi bildir linkinden bana sorunlar & hatalar ve isteklerinizi belirtebilirsiniz bu yama konusu altından hiç bir şekilde sorunlar ve hatalara cevap verilmeyecektir.
s.a kardesim oncelikle emeginize saglık yanlız fifa 16 yı calıstıramıyorum daha once demo ile ful olan fifa 16yı birlestirip calıstırıyoduk sımdı orgine girip fifa 16 demoyu bulamıyorum nasıl yapacaz

Jonpals

Üye
Yok sadece fifa exe dosyası gerekli heralde oyun orjinal değil ben yapayım modları en son bakarız

Jonpals

Üye
üzgünüm yükleme sınırımı aşar çünkü baya bir gb tutar sen oyunu sil yeniden yükle önce 1.0 1.1 2.0 2.1 yükle sonra burdaki en son plustemi imajdan çıkar fıfasetup hariç hepsini fıfa 16 nın içine at reg çek sonra origi seç sonra yama yı seç ve oyunu aç
bu yamaları falan kurarken klasör silin reg yapın falan diyo yüklerken yapılıcakmı hepsi için ayrı

Jonpals

Üye
aldıgım hata bu

Ekli dosyalar