• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

FIFA16 FIFA 16/DATA Klasörümü Paylaşıyorum! 48 GB.

Allame

Yeni Üye
Harika paylaşım hocam korsan oyunda çalışır mı ? Eğer çalışıyorsa yeniden Fifa 16'ya başlatacaksınız beni :D

K

kayansait

Ziyaretçi
Selam Gencler Yine Ben :D

Yogun istek üzerine (salladim) sizler icin bütün FIFA 16/DATA klasörümü paylasiyorum.
Tabikide 17/18 Sezonuna Ait Bu Sezon icin Veritabani Bile En Güncel En Son Transferler Yapildi.

Bu FIFA 16.rarin icinden cikan dosyalari bilgisayarinizda FIFA 16 klasörü icine atin daha sonra File Master 15 programi ile regenerate bh. files yapmayi unutmayin.

Icindekiler:

ModdingWay Mod v28.0.2 + PLUSTEAM v2.0 + FIFA WORLD CUP 2018

• 800 Reklam Panosu
  • 400 Aksesuar
  • 225 Futbol Topu
  • 515 Saha Ici Korner Bayragi
  • 510 Oyuncunun orjinal dövmeleri
  • 3000 Oyuncu Yüzü
  • 625 Pankart
  • 150 Kaleci Eldiveni
  • 130 Takima Ait Özel Forma Isim Fontu
  • 6200 Adet Takim Formasi
  • 2400 Adet Takimlara Özel Sirt Numarasi
  • 1500 Adet Degisik Krampon
  • 160 Adet Teknik Direktör Yüzü
  • 50 Adet Stadyum
  • 170 Ayri Turnuva
  • 520 Adet Idman Formasi
  • 60000 Adet Mini Yüz (MiniFace)
  • 5235 Mini Forma (MiniKits)

Ve Daha Sayamadigim Bircok Özellik Icinde

22 Adet Skorbord Yani Oyunda bulunan bütün liglere ait skorbordlar mevcut
  1. Default
  2. UEFA Champions League
  3. UEFA Europa League
  4. La Liga 16/17
  5. Ligue 1 16/17
  6. Serie A Official
  7. UEFA Euro 2016
  8. Canal+
  9. Copa Libertadores
  10. Greek Super League
  11. FA Cup
  12. Sky Sports Italy 16/17
  13. TIM Cup Official
  14. Community Shield
  15. Capital One Cup
  16. Liga NOS
  17. SPFL
  18. AFC Champions League
  19. T-Mobile Ekstraklasa
  20. Eredivisie
  21. ESPN
  22. MLS
  23. EFL 16/17 (English Football League)

Dosya Boyutu: 11 GB
Rardan Cikarilmis Hali 48 GB zar zor 11 gb yapabildim :D

Indirin: https://drive.google.com/file/d/1ZKOr1bt9rl_qkGuF9e5wTpVqem7jWO9U
Abicim fifa 16 indirip bu dosyaları ona atsak ,Fifa 16 buluyorum( Originden demo indirip kuracakmişiz sanırsam ki originde demo artık yok) ama oyuna girmiyor bu yamalar ile 16 indirip dosyaları atsam çalışır mi?

YAMADA HERŞEY ÇOK İYİ AMA PSG TAKIMINI ALINCA MAÇA GİRERKEN ANTRENMAN BÖLÜMÜNDE TAKILIYO NE YAPABİLİRİM[/QUOTE]
bu sorun nasıl çözülüyor psg nın ve almanya mıllı takımının IDI lerini nasıl bulacaz

zaferdemir

Tanınan Üye

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
Selam kardeşim. Data dosyasını indirdim fakat dil ekranında oyundan atıyor çözümü var mı?
dostum kimisi demiş oyunu yeniden yükledim düzeldi
kimisi de demiş ki dil dosyasını indirip oyunun içine attım düzeldi
fifa 16 demo klasörüne girip patch diye aratın. 2 dosya çıkacak onların önce yedeğini alınız çünkü o dosyaları silmemiz lazım oyunu bozmasın diye yedeğini alınız oyuna girmeyi deneyiniz. oyuna girerseniz yedeklediğiniz patch leri silersiniz

dostum kimisi demiş oyunu yeniden yükledim düzeldi
kimisi de demiş ki dil dosyasını indirip oyunun içine attım düzeldi
fifa 16 demo klasörüne girip patch diye aratın. 2 dosya çıkacak onların önce yedeğini alınız çünkü o dosyaları silmemiz lazım oyunu bozmasın diye yedeğini alınız oyuna girmeyi deneyiniz. oyuna girerseniz yedeklediğiniz patch leri silersiniz

Hocam kararsız kaldım hangisini indirsem diye çünkü bunda PTT1.Lig mevcut değil. O yüzden FIFATURKS bana daha yatkın geliyor.

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
Hocam kararsız kaldım hangisini indirsem diye çünkü bunda PTT1.Lig mevcut değil. O yüzden FIFATURKS bana daha yatkın geliyor.
ben senin yerinde olsam demoyu indirip bypass işlemi ile full yapardım ben öyle yapmıştım hiçbir sorun yaşamadım. ama fifa 16 Bayadır oynamıyorum şimdi seni de yanlış yönlendirmek istemem

ben senin yerinde olsam demoyu indirip bypass işlemi ile full yapardım ben öyle yapmıştım hiçbir sorun yaşamadım. ama fifa 16 Bayadır oynamıyorum şimdi seni de yanlış yönlendirmek istemem
Zaten o işlem ile oynuyorum. Bakalım hangisi hoşuma giderse. Hocam bu yamada oyun sıfır mı olacak?

bir soru soracağım bu senin dosyalardan sadece futbolcu yüzlerini atabilirmiyim bendeki oyuna nasıl yaparım çok önemli birde bu dosyalardaki modingaway sürümü olarak en son hangi sürümü yüklemiştin sen bende son sürüm yüklü 28.04 olan buna bari cevap ver format attım pcye yeniden kurdum oyunu senden cvp bekliyorum kurup silmekten daraldım oyunu. yüz aktarmaya cevabını özellikle bekliyorum

Hasann

Tanınan Üye
Origin ID
hasann1987
ve aleyküm selam kardesim kusura bakma bu aralar islerim yogundu cevap yazamadim
sadece yüz dosyalari icin benim paylastigim data/sceneassets klasörü icindeki

faces
hair
hairload
heads
tattoo

klasörlerini C:\Program Files (x86)\Origin Games\FIFA 16\data\sceneassets buradaki klasörlerin üzerine yazdir.

benim paylastigim data sürümdeki moddingway sürümünü unuttum malasef aradan seneler gecti.

regenerate bh. files yapmayi unutma filemanager ile bu sitede paylasmistim.