• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Fifa 16 (2018-2019) STSL Hakem Forma

Origin ID
posetcay13
Arkadaşlar kendi yaptığım 2018- 2019 stsl hakem formalarını burda paylaşıçam illaki texture hatası olabilir ama gayet hoş olduğunu düşünüyorum şimdilik sarısını yaptım
mavi siyah ve pembe formalar gelicek takipte kalın saygılar.. :) Export.png

Arkadaşlar biraz detaylı inceledim oyunda fena durmuyor fakat hakem formasının gerçeğine bakınça texture daki çizgilerin az olduğunu düşündüm o y,üzden bir güncelleme yaptım siz istediğinizi kullanın Export.png

Ekli dosyalar

Origin ID
posetcay13
Aynen öyle oyun ici görüntülerden sonra diğer texture ları da ona göre hazırlıyorum

Origin ID
posetcay13
Arkadaşlar kendi yaptığım 2018- 2019 stsl hakem formalarını burda paylaşıçam illaki texture hatası olabilir ama gayet hoş olduğunu düşünüyorum şimdilik sarısını yaptım
mavi siyah ve pembe formalar gelicek takipte kalın saygılar.. :) Ekli dosyayı görüntüle 6269

Arkadaşlar biraz detaylı inceledim oyunda fena durmuyor fakat hakem formasının gerçeğine bakınça texture daki çizgilerin az olduğunu düşündüm o y,üzden bir güncelleme yaptım siz istediğinizi kullanın Ekli dosyayı görüntüle 6271

Yeniden Selamlar kalan hakem formaları bitti paylaşıyorum ben texture sini paylaşıyorum cm 16 ile oyuna aktarabilirsiniz
Export.png Export2.png Export6.png

Sprint

Tanınan Üye
Elinize sağlık hocam Fifaturks v2 yanamizda izniniz olursa kullanmak isteriz

Origin ID
posetcay13
kardeşim benim kafa durdu bunları cm16 ile mi atıcaz oyuna
valla hocam aynen ama şöyle bir şey eklim bende ben her ligin hakem forması ayrı yaptı mesela türkiye liginin id siyle 68 ya hakem forma sıralamsı şöyle

kit_6004_68 gibi
ama siz cmden atsanız bir sorun olucağnı zannetmiyorum