• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

ErenDemir_12 Yüz Çalışmaları

Sıradaki Yüz Hangisi Olsun?

• Kullanılan toplam oy
    14
  • Anket kapatılmış .

Eren_Demir12

Yeni Üye
Herkese merhaba belki bileniniz vardir fifa 15 icin 1 2 tane yuz yapmistim ama bazi nedenlerden dolayi birakmistim Simdi yeniden basladim yuz yapimina. Ilk yaptigim yuz Alanyasporlu Nsakala.Uzun zamandir yuz yapmadigim ve biraz amator oldugum icin kotu olabilir ama zamanla duzeltmeye calisacagim.Kendi olusturdugum bir listem var listem bittikten sonra istek yuzlerinizi yapmaya baslayacagim.Ama istek yuzlerinizi simdiden belirtebilirsiniz.Yorumlariniz benim icin degerli lutfen iyi yada kotu nasil oldugunu belirtin.Iyi Oyunlar.Ekran Alıntısı.PNGbesiktas-fabrice-nsakala-ile-anlasmaya-vardi-2112-2020-07-30_m.jpg

241496 Timothy Weah yerine gecer

Eren_Demir12

Yeni Üye
Ekran Alıntısı.PNGtzavelas.PNG
Biraz gec oldu ama😅 Tzavellas
163419 id numarasi yerine gecer
Bir sonraki yapacagim yuzu @cuhaismail hocam belirlesin;)
]

Son düzenleme:

rcpcndncr

Tanınan Üye
Tzavellas güzel olmuş, ellerine sağlık. Fakat üzerine eklediğin oyuncuların potansiyellerinin yüksek olmamasına dikkat et. Mesela Tzavellas'ı eklediğin oyuncu Mitrovic, 82 potansiyeli var. Model de Mitrovic sanırım. Sofifa.com'dan bakabilirsin oyuncuların potansiyellerine, aynı zamanda gerçek yüz seçeneğini de seçersen direkt oyunda gerçek yüzü olanları getirir.

Nsakala da biraz uğraşırsan güzel olacak, saç oturmamış, buruna müdahale şart. Bence devam edebilirsin ışık var. Bir de aşağıdaki fotoğrafı kullanırsan daha başarılı sonuç alırsın :)

1596407151825.png

Eren_Demir12

Yeni Üye
Tzavellas güzel olmuş, ellerine sağlık. Fakat üzerine eklediğin oyuncuların potansiyellerinin yüksek olmamasına dikkat et. Mesela Tzavellas'ı eklediğin oyuncu Mitrovic, 82 potansiyeli var. Model de Mitrovic sanırım. Sofifa.com'dan bakabilirsin oyuncuların potansiyellerine, aynı zamanda gerçek yüz seçeneğini de seçersen direkt oyunda gerçek yüzü olanları getirir.

Nsakala da biraz uğraşırsan güzel olacak, saç oturmamış, buruna müdahale şart. Bence devam edebilirsin ışık var. Bir de aşağıdaki fotoğrafı kullanırsan daha başarılı sonuç alırsın :)

Ekli dosyayı görüntüle 18330
Oncelikle guzel yorumun icin tesekkur ederim istediginiz oyuncularin kaliteli fotograflarinida atip hangi futbolcuya yuz sekli olarak benzedigini soylerseniz cok daha basarili bir sonuc elde edebilirim Tzavellasi en az 10 futbolcunun ustune eklemeyi denedim ama nedense Mitrovic disinda hic kimseyle yapamadim nsakala icin yaklasik 6 7 saat ugrastim burnu cok buyuk ve gozleri asiri kucuk oldugu ve fotograf kalitesiz oldugu icin kotu bir sonuc cikti senin verdigin fotograf cok kaliteli yarin bastan yapmaya calisicam ama siyahi futbolcular bence beyaz futbolculara gore 2 kat daha zor istediginiz bir yuz varsa belirtebilirsiniz :) Bu arada nsakala ya yuz olarak fifada hangi futbolcunun benzedigini soylersen daha iyi bir sonuc cikabilir ben bulamadim da :)

rcpcndncr

Tanınan Üye
Oncelikle guzel yorumun icin tesekkur ederim istediginiz oyuncularin kaliteli fotograflarinida atip hangi futbolcuya yuz sekli olarak benzedigini soylerseniz cok daha basarili bir sonuc elde edebilirim Tzavellasi en az 10 futbolcunun ustune eklemeyi denedim ama nedense Mitrovic disinda hic kimseyle yapamadim nsakala icin yaklasik 6 7 saat ugrastim burnu cok buyuk ve gozleri asiri kucuk oldugu ve fotograf kalitesiz oldugu icin kotu bir sonuc cikti senin verdigin fotograf cok kaliteli yarin bastan yapmaya calisicam ama siyahi futbolcular bence beyaz futbolculara gore 2 kat daha zor istediginiz bir yuz varsa belirtebilirsiniz :) Bu arada nsakala ya yuz olarak fifada hangi futbolcunun benzedigini soylersen daha iyi bir sonuc cikabilir ben bulamadim da :)
Şöyle izah edeyim. Tzavellas'ı yaparken model olarak Mitrovic'i kullanmışsın sanırım. Oyuna aktarırken Mitrovic'in üzerine atma zorunluluğun yok. Frosty'de 163419 ID'ye girdiğinde Tzavellas'ın dosyalarını import edebilirsin. Özelden dosyaları atarsan eğer farklı ID üzerine mod yapabilirim. Nsakala için maalesef aklımda bir model önerisi yok

Eren_Demir12

Yeni Üye
tzavelassac.PNG
Herkese merhaba Tzavelasin guncel sac stili ile tzavelas v2 yi yayimladim Umarim begenirsiniz Iyi oyunlar
187043 yerine gecer