• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

En Sevdiğiniz Futbolcu

Ezes

Aktif Üye
Çocukluğumuzda yaptığımız futbol maçlarında sevdiğimiz futbolcuyu taklit etmeye çalışırdık. Onun adını, numarasını kullanırdık. Hatta gol sevincini. Şimdilerde ise ben sevdiğim futbolcuyu FIFA'da takımıma transfer ediyorum. :)
O kişi benim için Nordin Amrabat. Sizin kim?

Çocukluğumuzda yaptığımız futbol maçlarında sevdiğimiz futbolcuyu taklit etmeye çalışırdık. Onun adını, numarasını kullanırdık. Hatta gol sevincini. Şimdilerde ise ben sevdiğim futbolcuyu FIFA'da takımıma transfer ediyorum. :)
En sevdiğim oyuncu Müller :) zamanında pes 2015-16 Beşiktaş kariyerine alırdım şimdi FIFA'cıyım ve almıyorum çünkü gerçekçilik adamdır

Dettlaff*

Tanınan Üye
Hagi.

xckralmotus

Tanınan Üye
af460a86110fd34242ca7e2bb65cb1f9.jpg

Futbolu ve kişiliği ile en çok sevdiğim futbolcu hep kendisi. Küçüklüğümde onun forması onun gibi oynamaya çalışmak ve lakabımda bile onun olması. Bana göre dünya futbolunda bu kadar yetenekli bir oyuncu yok :) Ronaldinho <3

JasonBey

Üye
Origin ID
yok
Ronaldinho, her zaman onun gibi oynamak istemişimdir.