• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

FIFA20 Emre Kaya | FIFA Faces

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
hocam ben fifabase türkiye ligleri yaması kullanıyorumda. mehmet ekiciyi ekledım ancak oyun ıcerısınde olmadı. ayrıca emre kılıncıda ekledım oda olmadı oyunda yuzunu yapmışlardı o yuzdenmı acaba ? ıd degısmeme ragmen olmadı
Onlar yama çıktıktan sonra yapıldığı için kadro dosyasında aktif durumda değiller, modları ekledikten sonra Live Editör ile aktif edebilirsiniz. :)

VRK187

Yeni Üye
Origin ID
187brk
Barış Alıcı, Kerim Alıcı, Mert Çetin ve Oğuz Kağan Güçtekin’i de yaparsan süper olur.

Son düzenleme:
Onlar yama çıktıktan sonra yapıldığı için kadro dosyasında aktif durumda değiller, modları ekledikten sonra Live Editör ile aktif edebilirsiniz. :)
frost mod managerden aktif ettim live editördende ID değiştim ancak yüz değişmiyo. mert günok değişti ama mehmet ekici emre kılıncı degıştiremedim ya