• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

eFootball PES 2020 Resmi Fragman Yayınlandı

Dettlaff*

Aktif Üye
Tamam Barcelona partner kulüp ama her sene insanın gözüne soka soka göstermek zorundalar mı? En azından 1-2 takımı daha göstermeleri lazımdı bence.
Temmuz'da yeni partnerleri açıklayacak KONAMI.

Fm yi 12 den beri oynarım ne fifa dan ne de pes den bu kadar keyif almamışımdır. Pes 2019 bu sene güzeldi uzun zaman sonra pesi severek oynadım. Dediğin gibi fm 19da bundesliga lisanslıydı diğer liglerin lisansı yoktu. Lisans olmadığı halde takım isimleri oyuncular gerçek isimli. Ama pes de real in ismini gördük :D pes kendini bozmadan 1-2 sene gelişirse fifa yı geçebilir ( fifa her sene bir önceki oyununun üstüne 1-2 ek yapıp sanki fifa 18 v2.0 gibi)
MD White:D. Lisans sıkıntısı pek büyütülcek bir sorun değil ya, zaten modlarla lisanslayabiliyoruz. FIFA yerinde saymaya devam ettikçe söylediğin gibi PES bayrağı devralır.

Onurg1997

Moderatör
Yönetici

MD White:D. Lisans sıkıntısı pek büyütülcek bir sorun değil ya, zaten modlarla lisanslayabiliyoruz. FIFA yerinde saymaya devam ettikçe söylediğin gibi PES bayrağı devralır.
Aynen öyle. Lisans yada minifaceye falan hiç takılmam inan ki önemli olan oyundan keyif almak :D
Pes 20 yi merakla bekliyorum 19 a update yapıp mı önünüze çıkacak yoksa değişiklikler olacak mı
Aynı şey fifa içinde geçerli.
Pesi sevdiğim tek yön çıkar çıkmaz türkçe spiker ve 1. Ligi çok kolay yapıyorlar :D

pesin lisans işleriyle uğraşan arkadaş daha başlangıç olduğunu söylemiş daha açıklanmamış bir sürü şey var Juve, Bayern, Manu gibi takımları getirmesi de söz konusu

grafiklerde pek değişiklik olmasada yine biraz daha canlı iç karartmıyor fifada nedense premier leauge hariç bütün ligler iç karartıyor canlı değil ne kadar locale dosyasından ayarlama yapsanda yetmiyor

Dettlaff*

Aktif Üye
pesin lisans işleriyle uğraşan arkadaş daha başlangıç olduğunu söylemiş daha açıklanmamış bir sürü şey var Juve, Bayern, Manu gibi takımları getirmesi de söz konusu

grafiklerde pek değişiklik olmasada yine biraz daha canlı iç karartmıyor fifada nedense premier leauge hariç bütün ligler iç karartıyor canlı değil ne kadar locale dosyasından ayarlama yapsanda yetmiyor
Temmuz'da açıklayacak KONAMI yeni partnerleri, senin söylediğin Juve, Manu kesin olarak gelecek gibi duruyor. Grafik konusunda pek değişiklik olmasa bile FIFA'dan geri kalır yanı yok, hatta bence grafik olarak FIFA'dan daha iyi.

Video için teşekkürler.

Onur52

Aktif Üye
Origin ID
Onur5217

Biliyorum da demo takımlarından birini koysalardı :D

Bundesliga'nın galiba pes'e gelecek galiba çünkü pes mobile'a geldiydi gelme ihtimali varmı bundesliganın alt liglerine kadar fifadaki gibi birde ingiltere ve Türkiye TFF ligini eklerlerse çok iyi olur

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
RAM'im düşük olduğundan kasmadan ziyade hafiften lag sorunu yaşadım ben PES 19'da. Optimizasyon sorunu var bariz şekilde.
2016-17 dsound dll sini oyunun kurulu olduğu yere atınca düzeliyordu 18-19 da işe yaramaz oldu. 8 gb ram var yani minimum ayarlar da oynayabileceğimi söylüyorlar ama deli gibi kasıyor

28 haziranda demo tarihi açıklanıcak daha analigde bilmediğimiz birsürü özellik olduğunu söylediler partnerlik anlaşmaları açıklanıcak inşallah beşiktaşla bir partnerlik anlaşması olur 1 stad daha eklenir oyuna

Dettlaff*

Aktif Üye
2016-17 dsound dll sini oyunun kurulu olduğu yere atınca düzeliyordu 18-19 da işe yaramaz oldu. 8 gb ram var yani minimum ayarlar da oynayabileceğimi söylüyorlar ama deli gibi kasıyor
Sistemin sanırım böyle TO'da görmüştüm:) :

i5 7200u 2.50-2.70 ghz işlemci
8 gb ram

nvidia 920m 2 gb ekran kartı
win 10

Laptoplar hakkında fazla fikrim yok ama ısınma kaynaklı kasma olabilir.

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Sistemin sanırım böyle TO'da görmüştüm:) :

i5 7200u 2.50-2.70 ghz işlemci
8 gb ram
nvidia 920m 2 gb ekran kartı
win 10

Laptoplar hakkında fazla fikrim yok ama ısınma kaynaklı kasma olabilir.
aynen dostum :)
sanmıyorum ısınma sorunum yoktu zaten oyun optimizasyon sorunlu bir oyundu :)