• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

eFootball PES 2020 Resmi Fragman Yayınlandı

EAli

Aktif Üye
Peste oynanış pes 14 ten beri berbat ve hiçbir zaman düzelmeyecek kariyere yenilik artısı ama lisans sıkıntısı var real madritin bile lisansını alamayan oyunu şahsen oynamam fifa her zaman en iyisi

tekask1903

Tanınan Üye
Hakikaten şu pes 19 kasma hareket bulanıklılığının cözümünü bulabildinizmi benim sistemim yetmesine rağmen ; sisteminiz yetmiyor diye uyarı geliyor ben yoksay diyip açıyorum oyunu ? 2.ci sorum lisans yaması olan varmi elinde ? Teşekkürler
Lisans yamasını Google'a Pes 2019 option file yazarak bulabilirsiniz.

tekask1903

Tanınan Üye
Konami, Manchester United'ın lisanslı olarak PES2020'de yer alacağını açıkladı.

Aynı zamanda Arsenal lisansını elinde bulunduran KONAMI'nin oyuna Liverpool'u lisanssız olarak ekleyeceği kesinleşmiş oldu.Bunun nedeni Konami'nin İngiltere Ligi'nden sadece 2 takımın lisansını bulundurabilmesi.
Zaten Liverpool'a teşekkür mesajı yayınlandı.Olmayacağı kesindi.

Dettlaff*

Tanınan Üye
Peste oynanış pes 14 ten beri berbat ve hiçbir zaman düzelmeyecek kariyere yenilik artısı ama lisans sıkıntısı var real madritin bile lisansını alamayan oyunu şahsen oynamam fifa her zaman en iyisi
Lisans sıkıntısı çok büyütülecek bir sorun olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Football Manager'da birçok takımın lisansı yok, hatta çoğunun yok. Ama FM oynayan çok büyük bir kitle var. PES' in oynanışı konusundaki eleştirinize kısmen katılabilirim. PES 19'da o kadar kötü değildi oynanış bana göre. Bu yıl PES 19'da ekledikler Süper Lig'i geliştireceklerini düşünüyorum. Hatta stadyum bile ekleyebilirler . Hatırlarsanız PES 19'da Şükrü Saraçoğlu stadyumu lisanslıydı.

furkand54

Aktif Üye
Lisans sıkıntısı çok büyütülecek bir sorun olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Football Manager'da birçok takımın lisansı yok, hatta çoğunun yok. Ama FM oynayan çok büyük bir kitle var. PES' in oynanışı konusundaki eleştirinize kısmen katılabilirim. PES 19'da o kadar kötü değildi oynanış bana göre. Bu yıl PES 19'da ekledikler Süper Lig'i geliştireceklerini düşünüyorum. Hatta stadyum bile ekleyebilirler . Hatırlarsanız PES 19'da Şükrü Saraçoğlu stadyumu lisanslıydı.
Aynen vodafone park ve türk telekom arena eklenme ihtimali var analigde çok güzel olucak gibi duruyor

CanerKSK48

Üye
Hakikaten şu pes 19 kasma hareket bulanıklılığının cözümünü bulabildinizmi benim sistemim yetmesine rağmen ; sisteminiz yetmiyor diye uyarı geliyor ben yoksay diyip açıyorum oyunu ? 2.ci sorum lisans yaması olan varmi elinde ? Teşekkürler

Dettlaff*

Tanınan Üye
Sadece lisans yaması mı arıyorsunuz?

kadir4166

Aktif Üye
Pes çok yavaş kalıyordu bana yada fifa'dan direk pes oynama geçtiğim için öyle oluyordu fifa hızlı pes yavaş kalıyordu ama pes cidden harika bişeyler yapmış Fifa'da anca onlineye o kartı bu kartı eklesin :mad:

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
Fm yi 12 den beri oynarım ne fifa dan ne de pes den bu kadar keyif almamışımdır. Pes 2019 bu sene güzeldi uzun zaman sonra pesi severek oynadım. Dediğin gibi fm 19da bundesliga lisanslıydı diğer liglerin lisansı yoktu. Lisans olmadığı halde takım isimleri oyuncular gerçek isimli. Ama pes de real in ismini gördük :D pes kendini bozmadan 1-2 sene gelişirse fifa yı geçebilir ( fifa her sene bir önceki oyununun üstüne 1-2 ek yapıp sanki fifa 18 v2.0 gibi)

Onur52

Aktif Üye
Origin ID
Onur5217
Tamam Barcelona partner kulüp ama her sene insanın gözüne soka soka göstermek zorundalar mı? En azından 1-2 takımı daha göstermeleri lazımdı bence.

Dettlaff*

Tanınan Üye
Tamam Barcelona partner kulüp ama her sene insanın gözüne soka soka göstermek zorundalar mı? En azından 1-2 takımı daha göstermeleri lazımdı bence.
Temmuz'da yeni partnerleri açıklayacak KONAMI.

Fm yi 12 den beri oynarım ne fifa dan ne de pes den bu kadar keyif almamışımdır. Pes 2019 bu sene güzeldi uzun zaman sonra pesi severek oynadım. Dediğin gibi fm 19da bundesliga lisanslıydı diğer liglerin lisansı yoktu. Lisans olmadığı halde takım isimleri oyuncular gerçek isimli. Ama pes de real in ismini gördük :D pes kendini bozmadan 1-2 sene gelişirse fifa yı geçebilir ( fifa her sene bir önceki oyununun üstüne 1-2 ek yapıp sanki fifa 18 v2.0 gibi)
MD White:D. Lisans sıkıntısı pek büyütülcek bir sorun değil ya, zaten modlarla lisanslayabiliyoruz. FIFA yerinde saymaya devam ettikçe söylediğin gibi PES bayrağı devralır.

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici

MD White:D. Lisans sıkıntısı pek büyütülcek bir sorun değil ya, zaten modlarla lisanslayabiliyoruz. FIFA yerinde saymaya devam ettikçe söylediğin gibi PES bayrağı devralır.
Aynen öyle. Lisans yada minifaceye falan hiç takılmam inan ki önemli olan oyundan keyif almak :D
Pes 20 yi merakla bekliyorum 19 a update yapıp mı önünüze çıkacak yoksa değişiklikler olacak mı
Aynı şey fifa içinde geçerli.
Pesi sevdiğim tek yön çıkar çıkmaz türkçe spiker ve 1. Ligi çok kolay yapıyorlar :D

Eagle1903TR

Yeni Üye
pesin lisans işleriyle uğraşan arkadaş daha başlangıç olduğunu söylemiş daha açıklanmamış bir sürü şey var Juve, Bayern, Manu gibi takımları getirmesi de söz konusu

grafiklerde pek değişiklik olmasada yine biraz daha canlı iç karartmıyor fifada nedense premier leauge hariç bütün ligler iç karartıyor canlı değil ne kadar locale dosyasından ayarlama yapsanda yetmiyor

Dettlaff*

Tanınan Üye
pesin lisans işleriyle uğraşan arkadaş daha başlangıç olduğunu söylemiş daha açıklanmamış bir sürü şey var Juve, Bayern, Manu gibi takımları getirmesi de söz konusu

grafiklerde pek değişiklik olmasada yine biraz daha canlı iç karartmıyor fifada nedense premier leauge hariç bütün ligler iç karartıyor canlı değil ne kadar locale dosyasından ayarlama yapsanda yetmiyor
Temmuz'da açıklayacak KONAMI yeni partnerleri, senin söylediğin Juve, Manu kesin olarak gelecek gibi duruyor. Grafik konusunda pek değişiklik olmasa bile FIFA'dan geri kalır yanı yok, hatta bence grafik olarak FIFA'dan daha iyi.

Video için teşekkürler.

Onur52

Aktif Üye
Origin ID
Onur5217

Biliyorum da demo takımlarından birini koysalardı :D

muratalperr55

Yeni Üye
Bundesliga'nın galiba pes'e gelecek galiba çünkü pes mobile'a geldiydi gelme ihtimali varmı bundesliganın alt liglerine kadar fifadaki gibi birde ingiltere ve Türkiye TFF ligini eklerlerse çok iyi olur