• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

    Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

    Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

FIFA19 EA SPORTS FIFA 19

hamzasazoglu

ᕼᔕI EᗪITIOᑎ
Yönetici
Katılım
11 Kas 2017
Mesajlar
3,502
Yaş
16
Konum
Sakarya
Origin ID
HSIReaLy
EA SPORTSFIFA 19

EA SPORTS FIFA 19’daki taktiksel yaklaşımlar ve teknik dokunuşlar gibi yeni oyun mekaniği özellikleriyle Sahadaki Her Anınızı Kontrol Edin. Yepyeni Aktif Temas Sistemi, daha yakın kontrol yapmanızı sağlıyor; Dinamik Taktikler, daha ayrıntılı ve erişilebilir kadro kurulumları oluşturmanıza imkan tanıyor; 50/50 Mücadeleler, boşta kalan toplarda fizik gücü ve kullanıcı becerisini öne çıkarıyor ve Zamanlamalı Bitiricilik, topa vuruş sırasındaki kullanıcı kontrolünü artırıyor.


EA SPORTS FIFA’ya oyuncu kişiliğini ve hareket keskinliğini getirerek çığır açan animasyon sistemi, sahanın her noktasına yayılmış bir biçimde yeniden karşınızda. EA SPORTS FIFA’ya oyuncu kişiliğini ve hareket keskinliğini getirerek çığır açan animasyon sistemi, sahanın her noktasına yayılmış bir biçimde yeniden karşınızda.


50/50 Mücadeleler sayesinde sahanın her noktasında boşta kalan top mücadelelerinin sonucunu kullanıcı reaksiyonları ve oyuncu nitelikleri belirliyor. Geliştirilmiş takım arkadaşı zekası ve mekansal farkındalık ile artık topu kontrol etmek için girilen tüm mücadeleler daha da önemli.


Zamanlamalı bitiricilik, ceza sahası dışından yapılan vuruşlara, hassas kafa vuruşlarına ve usta işi temaslara kale önünde yeni bir kontrol özelliği ekliyor.


Yeniden tasarlanan bu sistem, oyuncuların çeşitli taktiksel yaklaşımlar oluşturmasını sağlıyor, maç öncesinde ayrıntılı özelleştirme imkanı veriyor ve maç sırasında daha fazla dinamik ve pratik yön düğmesi seçeneği sunuyor. Tüm taktiksel yaklaşımlar; dizilişler, mantaliteler, ofansif ve defansif oyun tarzları gibi özellikleri bir araya getirerek oyununuzu sahadaki her duruma göre özelleştirebilmenizi sağlıyor.


Yeni Aktif Temas Sistemi topu alma ve topa vurma şeklini kökten değiştirerek daha yakın kontrol imkanı tanıyor, akıcılığı geliştiriyor, daha fazla yaratıcılık sunuyor ve oyuncu kişiliklerini zenginleştiriyor. Gizli tuzak, topu kaldırarak vole veya Neymar Tuzağı gibi beceriye özel animasyonlar ile yeni ilk temas araçlarını kullanarak rakibinizi oyundan düşürüp gol fırsatları yaratın.

_______________________________________________________________________________________________________

FIFA 19’U BUGÜN ALIN

UEFA Champions League, yeni oyun mekaniği özellikleri, yenilenen Santra modu deneyimi ve Yolculuk’un final bölümünü içeren FIFA 19 Standart Sürüm tüm dünyada çıktı.

FIFA 19 'u Origin üzerinden hemen satın alarak oynamaya başlayabilirsiniz.

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

[Minimum Sistem Gereksinimleri]

FIFA 19 oynamak istiyorsanız en az aşağıdaki gibi bir sisteme sahip olmanız gerekiyor.

CPU: Intel Core i3-2100 / AMD Phenom II X4 970 or better
CPU SPEED: Info
RAM: 8 GB
OS: 64-Bit, Windows 10
VIDEO CARD: 1 GB NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD Radeon R7 260
Gereken Alan: 50 GB[Önerilen Sistem Gereksinimleri]

FIFA 19’un tüm özelliklerini sıkıntı yaşamadan deneyimlemek için aşağıdaki özelliklere sahip bir bilgisayarınız olmalı.

CPU: Intel i5-3550 /AMD FX-8140 or better
CPU SPEED: Info
RAM: 8 GB
OS: 64-Bit, Windows 10
VIDEO CARD: 2 GB NVIDIA GeForce GTX 670 or AMD Radeon R9 270X
Gereken Alan: 50 GB


____________________________________________________________________________________________

fifa-19-yenilikler.jpg

fifa19switch1280-1537884365864.jpg

PREVIEW_SCREENSHOT6_536480.jpg

1991690.jpg

FIFA19-Tile-Large-Dynamic-Tactics-lg.jpg
 

OyunPLAYHD

Üye
Katılım
29 Eyl 2018
Mesajlar
93
Yaş
28
Yeniden Aşık oldum oyuna. Neden UEFA Avrupa ligi yok. ayrı olarak oynayamıyoruz. İsyanım var.
 

OyunPLAYHD

Üye
Katılım
29 Eyl 2018
Mesajlar
93
Yaş
28
yolculukta micheal'dan kurtulmadan devam etmenin yolu yok mu. sanki bir videoda görmüştüm. kadın ile micheal arasında seçim yapabiliyordu
 
Üst