FIFA18 Cuhastudio Grafik Atölyesi (Galatasaray Alternatif Parçalı Forma Eklendi)

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
isA47_cuhaismail
Arkadaşlar herkese merhaba ! Bildiğiniz üzere modelleme dosyalarını oyuna aktaramasak da görsel dosyaları düzenlemek ve oyuna aktarmak şuan için mümkün, bende bu bağlamda yaptığım çalışmaları buradan sergilemek istiyorum. (Modları aktarmak mümkün olduktan sonra linkleri sizlerle paylaşacağım, zaten şimdi atsam da aktarmanız mümkün olmayacak...)

Ve karşınızda ilk çalışmam Fernando Reges:
Ekli dosyayı görüntüle 336

Biliyorum ufak tefek sıkıntılar var fakat dosya formatına falan henüz alışamadım zamanla her şey daha güzel olacak, modlama olayı başarıya ulaşınca yayınlayacağım, kalın sağlıcakla ! :)

İkinci çalışmam sansasyonel transferi ile gündeme gelen Arda Turan:
Ekli dosyayı görüntüle 1816 Ekli dosyayı görüntüle 1815 Ekli dosyayı görüntüle 1856

Fernando Reges, Galatasaray İç Saha Forması (Beyaz Short) Veltins Arena (Sarı Kırmızı Kale Ağları) içerikli Galatasaray Patch ve Arda Turan linkleri;
Hocam Superiority Patch ile uyar mı? Fernando reges'e çok ihtiyacım var :D Bir de ben mor formayı kullanmak istiyorum mümkün mü?

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
isA47_cuhaismail

emreu27

Yeni Üye
Origin ID
emreu27
hocam merhaba ps4 fifa 18 pro clubsda fernando regesin yüzünü yapmak istiyorum yardım eder misin acaba

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
isA47_cuhaismail
Biliyorum henüz şampiyon olamadık fakat formada bayrak olmayınca garip hissediyorum bu yüzden mevcut formamızın tasarımında ufak tefek değişiklikler yapıp bir de şanlı bayrağı ekledim, linki ilk mesajda ve yamalar sekmesinde bulabilirsiniz, iyi oyunlar. :)

Forma.png