• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA20 cuhaismail Yüz Çalışmaları

Fernando Muslera - Final
(ufak tefek ayarlamalar yapıp birazdan yayınlayacağım ayrıca Fatih Terim de tekli mod olarak geliyor)

Ekli dosyayı görüntüle 14654 Ekli dosyayı görüntüle 14655
Helalsin süper olmuş..
Yardıma ihtiyacım var bro..
Yüz ıd ayarı yapmadan olmuyor mu ? Son olarak güncelleme yapmadım ve oyun malesef tepki vermiyor.
Senin yöntemlerini denedim acılmadı.
Modsuz bile acılmıyor. :)
İlla repair mi yapayım bu oyuna?
Yaparsam şayet güncelleyecek her şeyi..
oyunum orjinal.

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
Helalsin süper olmuş..
Yardıma ihtiyacım var bro..
Yüz ıd ayarı yapmadan olmuyor mu ? Son olarak güncelleme yapmadım ve oyun malesef tepki vermiyor.
Senin yöntemlerini denedim acılmadı.
Modsuz bile acılmıyor. :)
İlla repair mi yapayım bu oyuna?
Yaparsam şayet güncelleyecek her şeyi..
oyunum orjinal.
Repair yapman en sağlıklısı olacak, tabii dediğin gibi güncellenmesi gerek zaten bizim yamalar da güncel ile uyumlu şu aşmada.

Ayrıca destekleriniz için sonsuz teşekkürler. :)

Alper

Aktif Üye
Repair yapman en sağlıklısı olacak, tabii dediğin gibi güncellenmesi gerek zaten bizim yamalar da güncel ile uyumlu şu aşmada.

Ayrıca destekleriniz için sonsuz teşekkürler. :)
Son çıkan Muslera güncellemesini sadece Frostyle aktif edince direk çalışıyor mu yoksa başka bir işlem gerektiriyor mu ?

KırcaBey

Aktif Üye
Arkadaşlar kariyere devam ederken oyuncu yüzünü eklemek için neleri değiştirmeliyim birisi söyleyebilir mi? :)
karıyer de kadroyu gözat dıye bır yer varya oraya oyuncunun ustune gel cheat engıne ıle lıve edıtoru acıp İD gırerek aynı ıslemı karıyer ıcınde de yapabılırsın

rea

Tanınan Üye
Origin ID
goldenest23
karıyer de kadroyu gözat dıye bır yer varya oraya oyuncunun ustune gel cheat engıne ıle lıve edıtoru acıp İD gırerek aynı ıslemı karıyer ıcınde de yapabılırsın
Sorunu düzelttim ama sadece kendi takımımın kadrosunu görebiliyorum o yüzden diğer takımlara ekleyemiyorum.
Not:Transfer için oyuncu ara kısmına girip değiştirdim oldu. :)
@KırcaBey Teşekkürler bu arada

Son düzenleme: