• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA16 CSTORE Kits (Süper Lig Formaları)

great goztepe izmir ! in this weeek appear kitpack SL 17-18 ? minikit model fifa 17-18 ...present's in pack ?

alperen141

Site Yöneticisi
Yönetici
Yazmayı unutmuşum, BJK formalarında yeni vodafone logosunu kullandım. Bazı kısımlarında renkler değişmiş olabilir. Yeni logo daha düz bir tasarıma sahipti, ben de bunu bozmadan eklemek istedim.

alperen141

Site Yöneticisi
Yönetici
Forma setinin lig kısmı tamamlandı. Şimdi Avrupa versiyonları yapılacak. Ardından Overlay'ler. Minikitler de hazır. Az kaldı az, 1 haftaya bütün set biter gibi.

Zaten MWMod'da Ariel kendi setini de kullanır. Bende daha fazla alternatif forma olacak.

Benimkiler kalite olarak o kadar detaylı değiller, baştan söyleyeyim.

alperen141

Site Yöneticisi
Yönetici
SPOR TOTO SÜPER LİG 2017-2018 FORMA PAKETİ
(alperen141, veNev & carricudizilla)

PAKET, MODDINGWAY MOD'A GÖRE DÜZENLENMİŞTİR. FIFA 16 KLASÖRÜNE DOSYALARI ATIP MODDINGWAY INSTALLER'I ÇALIŞTIRMANIZ YETERLİDİR. EĞER BEKLEMEK İSTERSENİZ MODDINGWAY'DEN ARIEL BU PAKETİ BİR SONRAKİ GÜNCELLEMEYE EKLEYECEKTİR.

ARKADAŞLAR BU BENİM YAPACAĞIM SON YAMADIR. BUNDAN SONRA KENDİ MESLEĞİMLE İLGİLENMEK İÇİN YAMA VB. İŞLER YAPMAYI BIRAKIYORUM. ANCAK SİTEDE YAPILAN İŞLERE BİLGİM DAHİLİNDE HER ZAMAN YARDIM EDECEĞİM.

halilyc

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
halilyce
Ellerine sağlık hocam, bende zamanında bir daha bulaşmayacağım dedim ama boş vakit bulursam canım en çok mod yapmak istiyor o yüzden zor, artık hobi oldu benim için :) Kariyerinde başarılar diliyorum, varlığını her zaman hissedeceğimizi biliyorum :)