• Fifabase Twitter Hesabını Halen Takip Etmediniz mi ?

Twitter hesabımızı oldukça aktif kullanmaya başladık, sizlerde son gelişmelerden ve çıkan yamalardan haberdar olmak isterseniz bekleriz :)

Resmi hesabımız : https://twitter.com/fifabasetr

FIFA19 Cracklı Fifa 19'da Frosty Editör'e Girme Çözümü Açıklandı!

receptayyip29

Aktif Üye
Benim "Windows 10 Home Single Language" ve bu sürümde dil değişimi mümkün değil.Maalesef başka çözüm beklemeliyim.Bir kaç video var ancak Windowsun açılmama durumu riski taşıyor.

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
Benim "Windows 10 Home Single Language" ve bu sürümde dil değişimi mümkün değil.Maalesef başka çözüm beklemeliyim.Bir kaç video var ancak Windowsun açılmama durumu riski taşıyor.
benim ki de home langueage single ben değiştirebiliyorum kardeşim
başlatın yanında arama kısmı var oraya dil ayarları yaz bölge ve dil ayarı dye çıkacak ona tıkla
bölge ve dil diye bir sayfa çıkıcak direk karşına oradan diller başlığı altında ingilizceyi seçeceksin
bir satır altında dil ekle yazıyor oradan da ekleyebilirsin
fifa 18 de de bu tarzda bir sorun vardı böyle yapıp pc ingilizce olmuştu

FIFA 18 i silmeyen varsa onun ModData veya Patch gibi dosyalarına bakabilir mi belki oradaki gibi yaparsak olur.

fearneel

Yeni Üye
Origin ID
fearneel
Arkadaşlar adımları tek tek uygulayın çözüm bende :)

1. Windows arama kısmına 'Görüntüleme dili' yazın ve yeni dil ekleyip 'English (American)' seçin
2. İndirdikten sonra bilgisayarı yeniden başlatın.
3. Programı yönetici olarak başlatın ve launch dedikten sonra gelen hatayı onaylayıp bekleyin
4. Oyun sorunsuz bir şekilde açılacaktır.
5. Eğer ilk açtığınızda olmamış ise oyunu kapatıp tekrar açın düzeliyor.
6. Update 7' yi yüklemezseniz çalışmaz.

receptayyip29

Aktif Üye
benim ki de home langueage single ben değiştirebiliyorum kardeşim
başlatın yanında arama kısmı var oraya dil ayarları yaz bölge ve dil ayarı dye çıkacak ona tıkla
bölge ve dil diye bir sayfa çıkıcak direk karşına oradan diller başlığı altında ingilizceyi seçeceksin
bir satır altında dil ekle yazıyor oradan da ekleyebilirsin
fifa 18 de de bu tarzda bir sorun vardı böyle yapıp pc ingilizce olmuştu
Diller başlığı altinda Ingilizce seçeneği çıkmıyor.Aşağıdan İngilizce dili eklememe rağmen yukarıya gelmedi.Araştırmam sonucunda Windows'un bu sürümünde dil değişimi ancak korsan bir şekilde mümkün ve bununda riskleri var.

Onur.G

Site Yöneticisi
Yönetici
Diller başlığı altinda Ingilizce seçeneği çıkmıyor.Aşağıdan İngilizce dili eklememe rağmen yukarıya gelmedi.Araştırmam sonucunda Windows'un bu sürümünde dil değişimi ancak korsan bir şekilde mümkün ve bununda riskleri var.
benim windows um orijinal kardeşim ben yaptım yani daha önce den
ekstra dil inidirip ekleme de yapmadım
ingilizce dilinin çıkması lazım

Bütün herşeyi yaptım olmadı yine hata veriyor cpy sürümü ile ne farkı var repackin tekrar indirmeden halletsek

One ore more symbolic links could not be created, please restart tool as Administrator
ben bu hatayı alıyorum

manager kurdum hatalı hep bıktım yaa...