• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 Cracklı Fifa 19'da Frosty Editör'e Girme Çözümü Açıklandı!

windows goruntuleme dilinde sadece turkce var diger dilleri indirsem bile orada sadece turkce var
Kardeş muhtemelen senin pc win 10 home single language ve windowsun bu sürümünde dil diğişimi mümkün değil.Benimde Windows sürümüm Home Single Language ve bende ilk başlarda Frosty Editoru açamamıştım ancak pc ye gelen güncelleme sonrası açıldı.

görüntüleme dili bu sürümde kullanılmıyor diyo
Kardeş muhtemelen senin pc win 10 home single language ve windowsun bu sürümünde dil diğişimi mümkün değil.Benimde Windows sürümüm Home Single Language ve bende ilk başlarda Frosty Editoru açamamıştım ancak pc ye gelen güncelleme sonrası açıldı.
ben güncelledim olmadı

Arkadaşlar pc yi güncelledikten sonra bilgisayar ilgilizce olmaz ve bunu yapmak mümkün değil.Ben sadece güncelledikten sonra programi denedim baktim acildi.

pcyi ingilizce yaptım orijinal fifa19.exe yi attım giriş yaptım sonra çıkıp crackli dosyayı attım launcha bastım hala mx/ar.toc hatası veriyor o dizinde o dosya olduğu halde

glp45

Yeni Üye
Origin ID
Pofudukk
Kaynak dizi yeterince uzun değildi. srcIndex ve uzunluk ile dizinin alt sınırlarını denetleyin.

konum: System.Array.Copy(Array sourceArray, Int32 sourceIndex, Array destinationArray, Int32 destinationIndex, Int32 length, Boolean reliable)
konum: System.Array.Copy(Array sourceArray, Array destinationArray, Int32 length)
konum: FrostyModManager.Windows.PrelaunchWindow.vSQMNKdePhdSPPwXdaAcvHtEV(Config TSlcdLgabJGncKfMsitNvbFVsJbEwP, String abSuLSYOyiqUYdUfmkShCeqUas)
konum: FrostyModManager.Windows.PrelaunchWindow.<dUFyEHEtkKbkyLuNgErfRDXdsHIwhPDYoD>d__9.MoveNext()
--- Özel durumun oluşturulduğu önceki konumdan başlayan yığın izlemesinin sonu ---
konum: System.Runtime.ExceptionServices.ExceptionDispatchInfo.Throw()
konum: System.Windows.Threading.ExceptionWrapper.InternalRealCall(Delegate callback, Object args, Int32 numArgs)
konum: System.Windows.Threading.ExceptionWrapper.TryCatchWhen(Object source, Delegate callback, Object args, Int32 numArgs, Delegate catchHandler)
hatası alıyorum çözümü nedir acaba?

eca2424

Yeni Üye
1-Fitgirl RePack Tüm dosyaları indir. (Selective yazanlar dahil.)
2-Update 7 AIO indir.
3-Windows Görüntüleme dilini Ingilizce (UK) yap.
Orjinal exe falan bunlar lazım değil. Editör 1.5 sürümünü. Mod maneger in ise 1.5.1 sürümünü sorunsuz kullanıyorum.
Bu kadar. Bende hepsi çalışıyor. Import-export olayını da çözdüm. Şuan yeni yeni öğreniyorum mod yapmak için. Siteden üstadlar da video anlatımlar yapsa çok daha hızlı öğreniriz :)

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
oyuna girmiyor daha

şunu biri video çekip atsa tüm sorun kalkacak gibi
kurulum videosu da çekilse yine aynı sorunu yaşarsın kardeşim
kimisinde açılıyor kimisinde açılmıyor
kurulu mu çok kolay sorun yama aracında
isterse 50 tane video çeksin kimisinde çalışan şey kimisinde çalışmıyor

themurphy

Yeni Üye
aynen ama bu Frosty Mod Manager da orjınal exe ile gırıs yapıyorum error dıyor bırde sey soracagım bunun hangısını kurayım bır tane vıdeo anlatım var fıfa 18 dosyalarını içine atan o vıdeoyu kurupda mı çalıstırayım