• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 Cracklı Fifa 19'da Frosty Editör'e Girme Çözümü Açıklandı!

Who's Next!

Moderatör
Yönetici
Evet Arkadaşlar Froty Editör bildiğiniz üzere çıktı ama Cracklı oyunlarda uyumlu değil Cg File Explorer sıkıntısını çözdüğüm gibi Frosty Editörde de Cracklı Fifa da girmeyi başardım. Kesin çözüm için yaptığım minifacelerden değişim yaptım ve sonuca ulaştım.
KESİN ÇÖZÜM!

Arkadaşlar öncelikle Orjinal Fifa 19.exe buluyoruz ondan sonra Cracklı exe ile değiştiriyoruz ondan sonra frosty editörü açıyoruz Fifa 19 orjinal exe olan dosyayı seçiyoruz 30-40 dkka kurulum yapacaktır (sadece ilk seferde böyle ondan sonra başka zaman girdiğimizde hemen oyun dosyalarına giriyor) kurulum bittikten sonra programı kapatıyoruz tekrardan yedek aldığımız cracklı exe dosyasını fifa 19 a atıyoruz orjinal exe dosyasıyla değiştiriyoruz işlem bitmiştir ondan sonra istediğiniz zaman programa girebilirsiniz artık 30-40 dakikalık kurulum bittiği için diğer seferlerde en geç 30 saniye içerisinde program açılıyor.Bu arada Frosty Editörü Hallettikten Sonra Aynı Şekil Frosty Mod içinde yapın orjinal exe ile programı açın ilk seferde. Arkadaşlar yorum atmayı unutmayalım. REPACK Sürümü İle Uyumlu Değildir!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Untitled3 kopya.png
Untitled2 kopya.png
Untitled1 kopya.png

Untitled.png

Son düzenleme:

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Evet Arkadaşlar Froty Editör bildiğiniz üzere çıktı ama Cracklı oyunlarda uyumlu değil Cg File Explorer sıkıntısını çözdüğüm gibi Frosty Editörde de Cracklı Fifa da girmeyi başardım. Kesin çözüm için yaptığım minifacelerden değişim yapıcam oyuna yansıtırsam çözümü söyleyeceğim.
Ekli dosyayı görüntüle 6478
Hayırlı olsun zamanla crack li oyunlara da destek sağlarlar :)

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
Fifa 19 un bu sene en önemli eksikliklerin den biri tff 1. Lig. Eğer 1. Lig yapılırsa cidden fifa 19 efsane olur :)
Tabii yama yapmak zor ama bu sefer tff 1. Lig için bir kişi değilde şöyle 4-5 kişi bir araya gelmeli. Hem daha hatasız olur hemde daha başarılı olunur bence :)

Who's Next!

Moderatör
Yönetici
Fifa 19 un bu sene en önemli eksikliklerin den biri tff 1. Lig. Eğer 1. Lig yapılırsa cidden fifa 19 efsane olur :)
Tabii yama yapmak zor ama bu sefer tff 1. Lig için bir kişi değilde şöyle 4-5 kişi bir araya gelmeli. Hem daha hatasız olur hemde daha başarılı olunur bence :)
Aynen çok iyi olur Miniface + Oyuncu Overalleri+Potansiyel bu 3 işi ben yapardım :)

Origin ID
alicanercan07
Hayırlı ve uğurlu olsun umarım yıllar sonra artık bu sene oyuna oyuncu yüzü de ekleyebileceğimiz bir FIFA oynarız, olmazsa da buna da şükür FIFA 18 de yapılan çalışmaları remastered ederiz :)