Bootpack

ARkadaşlar fifa 18 e son 2 gün önce gelen sob güncellemeden sonra bootpack (ayakkabı) yamaları artık olmuyor . Frosty mod managerden modluyorum 1-2 tanesi geliyo normalde baya geliyodu sebebini bilen varmı

ARkadaşlar fifa 18 e son 2 gün önce gelen sob güncellemeden sonra bootpack (ayakkabı) yamaları artık olmuyor . Frosty mod managerden modluyorum 1-2 tanesi geliyo normalde baya geliyodu sebebini bilen varmı
bro mod manager ile modu kurmadan önce fifa klasöründe ki moddata klasörünü komple sil. sonra tekrar mod manager ile o kramponları aktif et. aynı sorunu yaşamıştım bende hiçbiri gelmemişti oyuna dahi girememiştim bu şekilde çözdüm

bro mod manager ile modu kurmadan önce fifa klasöründe ki moddata klasörünü komple sil. sonra tekrar mod manager ile o kramponları aktif et. aynı sorunu yaşamıştım bende hiçbiri gelmemişti oyuna dahi girememiştim bu şekilde çözdüm
frosty mod manager çalışmıyodu dediğini yapıp çalıştırmıştım ama senin dediğini yine denicem

raiders

Yeni Üye
Bende de aynı sorun var son güncellemeden sonra böyle oldu her yolu denedim olmuyor.

Onurg1997

Aktif Üye
mod managerle alakalı sorun olabilir oyunun kurulu klasörü şöle olsun
bende ki böyle
c-program files(x86)-fifa 18
yama yapmadan önce de fifa klasöründe ki moddatayı silip yama yapalım ayrıca mod manageri de yönetici olarak çalıştırmaya özen gösterelim

umarım sorun çözülür
KEYİFLİ OYUNLAR :)

mod managerle alakalı sorun olabilir oyunun kurulu klasörü şöle olsun
bende ki böyle
c-program files(x86)-fifa 18
yama yapmadan önce de fifa klasöründe ki moddatayı silip yama yapalım ayrıca mod manageri de yönetici olarak çalıştırmaya özen gösterelim

umarım sorun çözülür
KEYİFLİ OYUNLAR :)
dediğini yaptm yine ayakkabı yaması olmadı

Onurg1997

Aktif Üye
başka krampon yaması denediniz mi yada siz yamayı aktif hale getiremediniz galiba

Onurg1997

Aktif Üye
yama oyunla uyumlu olmaya bilir kardeşim bu site de kft nin yayınladığı bootpack var ben onu kullanıyorum tavsiye de ederim

yama oyunla uyumlu olmaya bilir kardeşim bu site de kft nin yayınladığı bootpack var ben onu kullanıyorum tavsiye de ederim
eyvallah yama oyunla uyumlu olmayabilir demişsin şimdiye kadar onu kullandım sıkıntı yoktu güncellemeden sonra 1-2 tane ayakkabı geldi önerilen her yolu denedim sonuç alamadım