• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Blender 2.71 (Yardım Lazım)

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
Arkadaşlar, defalarca x64, x32 gibi bir çok farklı sürümü kaldırdım, kurdum fakat ne yaparsam yapayım şeffaf bir görüntü bozukluğu var bunu çözemedim, tüm ayarları dosyaları sildim fakat yine de fayda yok yardım edecek biri varsa şimdiden çok çok teşekkür ediyorum...
Not: Sorun Tema falan değildir.

Blend.png

Sprint

Tanınan Üye
Arkadaşlar, defalarca x64, x32 gibi bir çok farklı sürümü kaldırdım, kurdum fakat ne yaparsam yapayım şeffaf bir görüntü bozukluğu var bunu çözemedim, tüm ayarları dosyaları sildim fakat yine de fayda yok yardım edecek biri varsa şimdiden çok çok teşekkür ediyorum...
Not: Sorun Tema falan değildir.

Ekli dosyayı görüntüle 157
Hocam o sorun bende de vardı.Programı İntel in ekran kartıyla açmanız lazım yani NVIDIA veya AMD ile değil İşlemciyle çalışan ekran kartıyla.

Origin ID
dr.johnfire
Arkadaşlar ben blendere yeni başladım fifa 15 kullanıyorum yeni yüzler yapmak istiyorum birçok video izledim ancak blendere oyuncunun 3d modelini saç modelini yükleyemedim hep o saçma küp var ne yaptıysam olmadı bana yardımcı olabilir misiniz ? canatesinfo@gmail.com mail adresim yardımınızı bekliyorum