• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Android mi? İos mu?

Hangisi?

• Android

• iOS

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Gönüldaş

Tanınan Üye
Origin ID
Gönüldaş
Mobil cihazlarda işletim sistemi denildi mi ilk akla gelen ios ve android olarak bilinir. Sizin tercihiniz nedir mobil cihazlarda en çok hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz?

Onurg1997

Moderatör
Yönetici
ios kullanmak hiç nasip olmadı hep Android kullandım ama ios daha iyi ve güvenli diye düşünüyorum. Android biraz daha özgür kalıyor ios a göre :)

Bence Android daha kullanışlı.En basitinden bir fotoğraf,müzik atmak.iOS uğraştırıyor,rahat değil.

cuhaismail

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
isA47_cuhaismail
iOS çok iyi ve güvenli, android daha özgür :)
Kesinlikle katılıyorum, hatta şöyle bir mukayese yapabiliriz bence; ANDROID; PES gibidir, modlanabilir, değişim imkanı verir fakat daha zayıf ve hataya müsaittir, IOS ise; FIFA gibidir, pek fazla modlama şansı vermez fakat daha hızlı, daha güçlü ve güvenlirdir. :)

Tercih sizin. :)

halilyc

Site Yöneticisi
Yönetici
Origin ID
halilyce
Kesinlikle katılıyorum, hatta şöyle bir mukayese yapabiliriz bence; ANDROID; PES gibidir, modlanabilir, değişim imkanı verir fakat daha zayıf ve hataya müsaittir, IOS ise; FIFA gibidir, pek fazla modlama şansı vermez fakat daha hızlı, daha güçlü ve güvenlirdir. :)

Tercih sizin. :)
harika benzetme hocam :D