• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA19 Altyapıdan Çıkan Oyuncular Yok Oluyor

Evet öyle düzelebilir fakat ben bu sorunu çözmek istiyorum altyapıdan oyuncularla kariyer yapasım vardı 1 aydır

Squad dosyasından olduğuna emin misin? Birkaç tane squad dosyasıyla denedim hepsinde aynı şey oluyor ayrıca bi şeyi daha fark ettim Emre Belözoğlu da yok oluyor.

Origin ID
kanamo61
Aynı sorun bende de vardı update 7 yi kurunca bi sıkıntısı olmadı daha 1 sezon bitirdim 5 tane altyapı oyuncusu var hiçbiri gitmedi

bendede bu hata var sanırım oyunu indirdiğiniz siteden kaynaklı . Eski indirdiğim fifada hiç bir sorun yoktu. pc ye format attım yeniden fifayı indirmek zorunda kaldım kurdum fakat bu sorunlarla karşılaştım

bendede bu hata var sanırım oyunu indirdiğiniz siteden kaynaklı . Eski indirdiğim fifada hiç bir sorun yoktu. pc ye format attım yeniden fifayı indirmek zorunda kaldım kurdum fakat bu sorunlarla karşılaştım
Sorun oyunun versiyonundan kaynaklıymış ya ben de ilk indirdiğimde update 7 yi de kurmuştum bozulmuyordu sonradan updatesiz oynarken bozulmaya başladı geçen indirim update 7 yi şu an hiçbir sorun yok

bu arada sorunun 4 ten fazla save slotu olmasından kaynaklı olduğunu söyleyen birini gördüm eğer sorun yaşayan herkesin 4 ten fazla save slotu varsa doğrudur slotları silip deneyelim :D

Ramobskn

Yeni Üye
Origin ID
Ramobskn
Bende eski squad dosyasında bişey olmuyordu güncel transferler için değiştirince oldu o yüzden dedim.(eski derken oyunun en eski halini kullanmıyordum)

Merhaba gençler sorunu çözmüş bulunmaktayım kariyerde 7 8 ay geçtim hata falan almadım.
1) squad dosyanızda oluşturulan oyunculara geip gücü 0 veya yaşı 1 olan kısacası anormal bi oyuncu varsa silin
2) kariyerde max 3-4 dosya oluşturunuz.

Rahatça kariyer oynayabilirsiz :)