• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

AhmetKrts Forma Çalışmaları [19-20] - Galatasaray Terra Pizza

nartallo

Aktif Üye
Kardeşim eline sağlık emek veriyorsun ama keşke oyunda ve hamzanın yamasında olmayan formaları eklesen. Mesela aston villa,denizlispor,gazişehir,norvich city, gibi sponsorlu piyasda olmayan formalar ekleyebilsen keşke. Brescia'yı nette bulana kadar canım çıktı diğerleri yok tek olarak toplu paketlerde var ama bu seferde hamzanın yamasını bozuyor.

Kardeşim eline sağlık emek veriyorsun ama keşke oyunda ve hamzanın yamasında olmayan formaları eklesen. Mesela aston villa,denizlispor,gazişehir,norvich city, gibi sponsorlu piyasda olmayan formalar ekleyebilsen keşke. Brescia'yı nette bulana kadar canım çıktı diğerleri yok tek olarak toplu paketlerde var ama bu seferde hamzanın yamasını bozuyor.
Bakalım, söz veremem ama.

Dettlaff*

Tanınan Üye
Galatasaray Update (TerraPizza ve Lukoil sponsorları eklendi):
Ekli dosyayı görüntüle 8343 Ekli dosyayı görüntüle 8344

Biraz acelem var, deplasman formasının ekran görüntülerini alamadım. Oyunda sıkıntısız şekilde yer alacaktır.

İndirme Butonu
Elinize sağlık.
terra pizza nedir ya adam akıllı sponsor bulamamışlar
Neyine takıldın sponsorun bu kadar anlamıyorum.

bayram

Yeni Üye
dostum Galatasaratın forma no kırmızı beyaz nasıl yapabilirim yardımcı olursan çok sevinirim ellerine sağlık

Merhabalar arkadaşlar, uzun zamandır yine paylaşım yoktu. Açıkçası forma yapmak güzel fakat oyuna aktarım ve kontrol süreci FIFA'da biraz sancılı olduğu için içimde pek enerji bulamıyorum. Ve zamanım da kısıtlı. İlerleyen günlerde paylaşımların devamı gelebilir.

Terra Pizza Pizza Pizza mı sponsor yoksa sadece Terra Pizza mı? Çünkü gerçekte galatasaray maçlarında sadece terra pizza yazıyor.

Terra Pizza Pizza Pizza mı sponsor yoksa sadece Terra Pizza mı? Çünkü gerçekte galatasaray maçlarında sadece terra pizza yazıyor.
Ben formayı yaptığım dönem altta pizza pizza yazıyordu, Terra Pizza isim değişikliğine gittiğini belirtmek için bunu yapmıştı. Şu an sadece Terra Pizza olarak yazıyor dediğin gibi. Ligin başındaki Konyaspor maçından bir kare.
mac-o604-cover-8tFS_cover.jpg