• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 2018/19 Sezonu Forma Paketi

AKG

Aktif Üye
Merhabalar arkadaşlar bu pakette 18/19 sezonu formalarını duyuran bazı takımların yeni sezon formaları bulunmaktadır forma yapımcısı ben değilim formaların hepsi Redmessi'e aittir ben sadece hepsini bir araya getirdim indirmek daha kolay olsun diye

KuruLUM : Rar'ı olduğu gibi FrostyModManager 'den import edin zaten tüm formalar ayrı ayrı karşınıza gelecek istediğinizi aktif edin ve oynayın

Tüm Uptade ve yamalarla uyumlu (bir çok yamayla denendi)

PAKETTE BULUNAN FORMALAR
-Arsenal
-AC Milan
-Roma
-ASMonaco
-Atletico Madrid
-Borussia Dortmund
-FC Barcelona
-FC Bayern München
-FC Chelsea
-FC Everton
-FC Liverpool
-Mönchengladbach
-İnter
-Juventus
-LeicesterCity
-ManCity
-ManUnited
-Olympique Marseille
-PSG
-RealMadrid
-Tottenham
-VfBStuttgart
-Wolfsburg
-Zenit

GÖRSELLER

Son düzenleme:
Origin ID
Cimbom
milli takımın şortları gerçekteki gibi değil onu oyunda hallede bilir miyiz acaba

AKG

Aktif Üye
var baktım milli takımın üst forması var ama şortları eskisi normalde yenisi kırmızı ama şortu siyah
redmessinin world cup dosyasasını indir tüm milli takımların güncel var ben hepsini beraber kullanıyorum sorunsuz çalışıyor

Origin ID
Sd81ymn
hocam ellerine sağlık formalar çok güzel olmuş,sizden ricam olucak belki farklı takım tutuyorsunuzdur ama sizden ricam fenerbahçe için farklı forma tasarımları var okadar değişik güzel formalar varki şuanki liglerde o tarz tasarımlar yapılmış olsa herkes forma almayı çok isterdi demek istediğim fenerbahçe için farklı en güzel formalar yapabilirmisiniz değiştire değiştire eklemek istiyorum frosty mod manager ile aktif edebilecel şekilde olsun ve bu tarz formalar çeşit çeşit okadar çok var ki diğer takımlar içinde yapılabilir bu formaları yaparsanız her sezon formaları değiştirip oyuna değişiklik katmak istiyorum bunları hemen yapabilirmisiniz? fb-home-nike.png fenerbahce.jpg fenerbahce_forma_by_sertug-d6hv69d.jpg DBuZmeIWsAIFWr8.jpg

ali19101

Aktif Üye
Origin ID
ali
Merhabalar arkadaşlar bu pakette 18/19 sezonu formalarını duyuran bazı takımların yeni sezon formaları bulunmaktadır forma yapımcısı ben değilim formaların hepsi Redmessi'e aittir ben sadece hepsini bir araya getirdim indirmek daha kolay olsun diye

KuruLUM : Rar'ı olduğu gibi FrostyModManager 'den import edin zaten tüm formalar ayrı ayrı karşınıza gelecek istediğinizi aktif edin ve oynayın

Tüm Uptade ve yamalarla uyumlu (bir çok yamayla denendi)

PAKETTE BULUNAN FORMALAR
-Arsenal
-AC Milan
-Roma
-ASMonaco
-Atletico Madrid
-Borussia Dortmund
-FC Barcelona
-FC Bayern München
-FC Chelsea
-FC Everton
-FC Liverpool
-Mönchengladbach
-İnter
-Juventus
-LeicesterCity
-ManCity
-ManUnited
-Olympique Marseille
-PSG
-RealMadrid
-Tottenham
-VfBStuttgart
-Wolfsburg
-Zenit

GÖRSELLER

indirme linki nerede

AKG

Aktif Üye
hocam ellerine sağlık formalar çok güzel olmuş,sizden ricam olucak belki farklı takım tutuyorsunuzdur ama sizden ricam fenerbahçe için farklı forma tasarımları var okadar değişik güzel formalar varki şuanki liglerde o tarz tasarımlar yapılmış olsa herkes forma almayı çok isterdi demek istediğim fenerbahçe için farklı en güzel formalar yapabilirmisiniz değiştire değiştire eklemek istiyorum frosty mod manager ile aktif edebilecel şekilde olsun ve bu tarz formalar çeşit çeşit okadar çok var ki diğer takımlar içinde yapılabilir bu formaları yaparsanız her sezon formaları değiştirip oyuna değişiklik katmak istiyorum bunları hemen yapabilirmisiniz? Ekli dosyayı görüntüle 3124 Ekli dosyayı görüntüle 3125 Ekli dosyayı görüntüle 3126 Ekli dosyayı görüntüle 3127
hocam formaları tasarımcısı ben değilim yanlış anlamışsın yukarıdaki metni oku lütfen