• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 1. Lig Yaması V2 Çıktı!! [01/11/2018 Avrupa Kupaları Animasyonlu Reklam Panosu Güncellemesi Yayınlandı]

DROGBA

Yeni Üye
Merhaba, öncelikle emek verenlere teşekkürler. Herkes fifa 19'a geçmiş sanırım pek yeni mesaj yok neyse oyun orjinal değil ama yamayı kurmayı başardım ancak başka karşılaşan oldu mu bilmiyorum süper lig içinde fransız takımları karışmış vaziyette, ptt liginde ise takımların çoğu fransız, Ankaragücü mesela logo olarak doğru gözükse de isim olarak Valenciennes ve formalar 18/19 değil eski sezon. Oyunu sil, baştan kur gibi öneriler dışında bir önerisi olan var mı? Ayrıca şu locale.ini dosyasının silinmesiyle ilgili olarak yamayı kurduktan sonra oyun klasöründe bir kısayol olarak Data bir de Data_Original isminde iki klasör mevcut sanırım silinmesi kastedilen Data_Original içinde olan? Ve evet onu da yaptım...
Locale dosyasını silersen düzelecektir

arkadaşlar hayatımda hiç yama kullanmadım. pek haberdar değildim bu tür şeylerden. Şimdi öğrendim ki insan çocukluğundan beri tribünde gırtlak patlattığı takımını fifada alıp kariyer yapabilecek. yemin ediyorum ağlayabilirim. şu an tek duam yamayı kurup çalıştırabilmek. yamayı bize sağlayan arkadaşa çok çok teşekkür ediyorum. bekle beni ALTAY ben geliyorum :)

Origin ID
brkntmkr
sonunda yamayı kurmayı başardım emeği geçenlerin eline ve emeğine sağlık mükemmel olmuş yanlız spiker yok saha içi seste sorun yok ama hiçbir şekilde spiker maça girmiyor bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilirmi teşekkürler
nasıl yaptın aynı hata bende de var netframework hatası