• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

FIFA18 1. Lig Yaması V2 Çıktı!! [01/11/2018 Avrupa Kupaları Animasyonlu Reklam Panosu Güncellemesi Yayınlandı]

bthn6128

Yeni Üye
Origin ID
musso61
arkadaşlar oyunum orjinal kurulumu belirtilen şekilde temiz oyun üzerine yapıyorum ancak bir süre sonra yükleme esnasında loading kalıyor ve netframwork hatası veriyor windows 10 kullanıyorum netframwork güncel görünüyor lütfen rica etsem yardımcı olabilirmisiniz

Hudayfa

Aktif Üye
arkadaşlar oyunum orjinal kurulumu belirtilen şekilde temiz oyun üzerine yapıyorum ancak bir süre sonra yükleme esnasında loading kalıyor ve netframwork hatası veriyor windows 10 kullanıyorum netframwork güncel görünüyor lütfen rica etsem yardımcı olabilirmisiniz

Hata alan arkadaşlar şu kısmı yamayı yüklemeden açsın hata aldığı anda şu kısımla birlikte ekran görüntüsü atarsa daha kolay yardımcı olurum.

bthn6128

Yeni Üye
Origin ID
musso61
en son C:\Program Files..............................1.Lig created yazıyor kardeşim hata verdiğinde netframwork hatası veriyor

Origin ID
19771907mesut
çok ilginç bir sorunla karşılaştım. Trabzonsporla kariyer yaptım ilk sezon göztepe bütün maçlarını hükmen kaybediyor hiçbir maça çıkmıyor. neyse dedim düşer ertesi sezon olmayacağı i.in sıkıntı yok. diğer sezon gençlerbirliği ve büyükşehir erzurum da aynı sorun var hal böyle olunca çok sinir bozuyor. hocam var mıdır bunun bir çözümü?

bthn6128

Yeni Üye
Origin ID
musso61
arkadaşlar tekrar tekrar denedim en sonunda yama yüklendi gibi duruyor yani önceden yükleme esnasında hata veriyordu en son denememde herhangi bir hata almadım ancak oyuna girdiğimde sıfırdan originden kurduğum içinreal madrid athletico madrid maçıyla başladı ana menüye döndüğümde yamaya dair hiçbirşey yoktu oyunda lütfen yardımcı olun 4 kez silip sıfırdan originden kurdum oyunu indirmesi 1 gün sürüyor oyunu neredeyse

aceylan

Yeni Üye
Origin ID
aCeylan11
@Hudayfa öncelikle elinize sağlık hocam çok iyi ve stabil yama yapmışsınız. şuan ilk sezonun başındayım herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

bir sorum olacak. altay kariyeri açtım. aganovic ve ivanov'un özellikleri çok garip. aganovic 55 ov ama zihinsel ve fisiksel özellikleri çok iyi ama diğer özellikleri baya kötü ki 55 ova düşmüş.

kısacası her iki oyuncunun da şu altıgene göre özellikleri çok iyi ama overalları da bi o kadar düşük. sebebi nedir?

Hudayfa

Aktif Üye
@Hudayfa öncelikle elinize sağlık hocam çok iyi ve stabil yama yapmışsınız. şuan ilk sezonun başındayım herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

bir sorum olacak. altay kariyeri açtım. aganovic ve ivanov'un özellikleri çok garip. aganovic 55 ov ama zihinsel ve fisiksel özellikleri çok iyi ama diğer özellikleri baya kötü ki 55 ova düşmüş.

kısacası her iki oyuncunun da şu altıgene göre özellikleri çok iyi ama overalları da bi o kadar düşük. sebebi nedir?
Genel olarak şöyle diyeyim yamayı yaparken @DoctorL overaller konusunda iki arkadaş da minifaceler konusunda yardımcı oldu her şeyi 3 4 kişiyle eksiksiz yapmak mümkün değil hatta oyun içerisinde benim düzeltmeye üşendiğim bi kaç hata daha var daha bulabilen olmadı. Tam olarak senin soruna cevap olarak da sadece 1 lig de 25 oyuncu desem takım başı ortalama 450 civarı oyuncu mevcut ve her birini benim yada başka birisinin bunun şutu 70 fiziği 35 yok savunması tam şu değer deme imkanı yok.(Ben yaparım mükemmel olur diyen varsa özelden yazsın :D) o yüzden de oyuncuların özellikleri 3 aşağı 5 yukarı sallama yani bütün olay bu :cool:

bthn6128

Yeni Üye
Origin ID
musso61
sonunda yamayı kurmayı başardım emeği geçenlerin eline ve emeğine sağlık mükemmel olmuş yanlız spiker yok saha içi seste sorun yok ama hiçbir şekilde spiker maça girmiyor bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilirmi teşekkürler

Origin ID
crisro7
FİFA 18 1.LİG YAMASI

Özellikler;
  • 2018/19 Sezonu düşen ve çıkan takımlarla Süper Lig ve 1.Lig eklendi.
  • Türkiye Kupası ve Süper Kupa eklendi.
  • Türkiye Kupası Şampiyonu Avrupa Ligine direk katılacak şekilde ayarlandı.Eğer Kupa şampiyonu ilk 4 takım içerisindeyse Lig 5.'si Avrupa Ligine katılıyor.
  • Play-off sistemi Play-off yarı finali rövanşlı, finali tek maç olarak birebir eklendi.(İlk versiyondaki play-off hatası düzeltildi.)
  • Süper Lig ve 1.Lig takımlarının kadroları en güncel hâline göre yapıldı.
  • Süper Lig ve 1.Lig minifaceleri eklendi.
  • Süper Lig ve 1.Lig takımlarının gerçek forma numaraları, sözleşme bitiş tarihleri ve kiralık oyuncular eksiksiz olarak eklendi.
  • Süper Lig, Spor Toto 1.Lig, Premier Lig, La Liga,Serie A, Fransa 1.Lig takımlarının tamamına 2018/19 sezonu formaları ve minikitleri eklendi.
  • İngiltere, İspanya, Almanya, İtalya liglerindeki düşen ve çıkan takımlar düzenlendi.
  • 3 büyükler ve Avrupa'da 100'ün üzerinde takımın pankartları eklendi.
  • Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi grafikleri eklendi.
  • Süper Lig, 1.Lig, Türkiye Kupası Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi için özel animasyonlu reklam panoları eklendi.
  • Süper Lig ve İngiltere, İspanya, İtalya ligleri için 18/19 sezonu topu eklendi ve 1.Lig'e 17/18 sezonu topu eklendi.
  • Süper Lig ve 1.Lig takımlarının teknik direktörleri ve stadyum isimleri eklendi.
Öncelikle yamayı üzerine aynı şekilde güncellemesi kurmanız gerekmektedir.
Yama linki:
İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN..
Güncelleme:

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN..

Yamayı kullanmak için CG File Explorer gerekir.
Link:
CG File Explorer 18

• Yama kurulumu yapılmadan önce oyun kesinlikle temiz herhangi yama yüklü olmamalıdır.
  • Eğer daha önceden Frosty Mod Manager kullandıysanız, ''FIFA 18/Data'' dizinindeki ''initfs_Win32'' dosyasını orjinali ile değiştiriniz.
  • Kurulum yapmadan önce FIFA 18 'in kurulu olduğu dizine ;
Update\Patch\Data dizinlerini oluşturun.
Örn.:E:\Program Files\Origin Games\FIFA 18\Update\Patch\Data

Eğer daha önceden Frosty Mod Manager kullandıysanız, ''FIFA 18/Data'' dizinindeki ''initfs_Win32'' dosyasını orjinali ile değiştiriniz.

ARKADAŞLAR KORSAN İÇİN NASIL KURULACAĞINI ANLATIYORUM BENİM BİLGİSAYARDA Hudayfa ARKADAŞIMIZLA DENEDİK OLDU !!!
1-Temiz bir FİFA 18 STANDART EDİTİON kurun.(HERHANGİ BİR UPDATE YAPMAYIN)
2-CG FİLE EXPLORER 'Iindirin konudaki linkten
3-https://www.fifabase.com/threads/cg-file-explorer-18-hata-cozuldu-mutlu-son.1423/ Burada denilenleri yapın.
4-FİFA 18'in dosya konumunu açıp UPDATE diye bir klasör açın onun içine PATCH diye bir klasör daha açın onun içinede DATA diye bir klasör açın
5-Ardından CG FİLE EXPLORERI kurun ve yönetici olarak çalıştırın..
6-oyunun kurulu olduğu yeri seçin ve none diyip CG FİLE EXPLORERIN kurulmasını 5- 10 dakika bekleyin.kurulduktan sonra kapatın ve konuda yazdığı gibi 1.lig yamasını kurun
7-Yamayı kurduktan sonra sol üstte createpatch gibi bişey var yeşil ona tıklayın yamayı hangi adla kurduysaniz onu seçin.
8-fifa 18 in data klasörü içindeki locale.ini dosyasını silin.
9-Ben yaptım oldu
10-İYİ OYUNLAR !

Teşekkürler;
Grafik dosyaları için - @reqoda
Minifaceler - @Hasan - @josticon58 @Who's Next!
Oyuncu reytingleri için - @DoctorL
Yardımları ve destekleri için - Semyross

UYARI:Sadece orjinal oyunda denenmiştir.
Oyunu çalıştırmadan internet bağlantınızı kapatın.
Formaların eksiksiz görünmesi için Locale.ini dosyasını silmeyi unutmayın.

Hatalar vs. için geri bildirimlerinizi bekliyorum. İyi oyunlar....

-------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar yamayı yükledik emeği geçenlerin ellerine sağlık tek sorun spiker yok yardımcı olabilirmisiniz ingiliz spiker var ayarlarda ama maçta hiç spiker konuşmuyor
Spiker olmaması update den kaynaklı bi sorun olması lazım forumda konusu mevcuttu muhtemelen onunla ilgilidir.